All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 28.01.2021 Edebiyat podyuma yansıdı Onur Özcan

Kim Jones, yeni koleksiyonu için Virginia Woolf ve Vanessa Bell’den ilham aldı.

Fendi Haute Couture 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonu, Kim Jones’un Fendi için hazırladığı ilk Haute Couture koleksiyonu oldu. Jones, bu koleksiyonu hazırlarken ünlü yazar Virginia Woolf’un Orlando adlı eserinden ve Woolf’un kız kardeşi ressam Vanessa Bell’den ilham aldı. Ünlü tasarımcının hazırladığı Haute Couture koleksiyonu için Fendi markasına biraz İngiliz ruhu kattı diyebiliriz. Koleksiyon, 19 görünümden oluşuyor ve adeta cinsiyet kalıplarını yıkıyor. Koleksiyon genelinde sıkça karşımıza çıkan pelerin detayı yeni trendin ne olacağına dair bizlere ipucu veriyor. Tasarımlara hayat veren renk paleti haki yeşili, somon rengi, siyah, bej rengi gibi dramatik renklerden oluşuyor. Koleksiyonda şifon, tafta ve saten gibi gösterişli kumaşlar karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra görünümleri tamamlamak için kullanılan ekstra uzun küpeler ve kitap formunda el çantaları dikkat çekiyor. Gerçekleşen defilede  Kate Moss, Naomi Campbell, Demi Moore, Bella Hadid ve Cara Delevingne gibi ünlü isimler podyumda yer alarak Kim Jones’u yalnız bırakmadılar.

Fendi
Kim Jones
Benzer İçerikler
Moda Naomi Watts’ın Peekaboo’su #FendiPeekaboo serisine konuk olan güzel oyuncu...
02.04.2021
Moda Fendi'den yaza hazırlık Silvia Venturini Fendi’den yaza hazırlayan Fendi sepet çantalar artık mağazalarda!
26.03.2021
Moda Edebiyat podyuma yansıdı Kim Jones, yeni koleksiyonu için Virginia Woolf ve Vanessa Bell’den ilham aldı.
28.01.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021