All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.02.2021 Doğru seçim Cardi B Salih Devrim

Reebok, doğadan aldığı ilhamı hazırladığı iki yeni koleksiyona yansıtarak sürdürülebilir tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Spor giyim dünyasının öncü markalarından biri olan Reebok, moda sektörünü heyecanlandıran iki yeni iş birliği duyurdu. Grammy ödüllü rapçi Cardi B’nin aykırı dünyasını yansıtan ve yepyeni bir renk paletini Club-C dünyasıyla buluşturan Reebok x Cardi B Neon koleksiyonuyla birlikte, doğadan ilham alınan estetiğin yansımalarının görüldüğü Story mfg. koleksiyonunu da tüketicilere sunuldu.

Dünya çapında bir moda ikonu olan Cardi B’nin cesur kişiliğini yansıtan Reebok x Cardi B koleksiyonunda, dinamik pembe, kireç taşı ve yalnızca çocuk ürünlerinde kullanılan klasik pembe renkleri yer alıyor. Club-C ve Beatnik modellerinde ise plastik kullanımını azaltmak için tasarlanan tek bir üst bant ve ayakkabının terliğe dönüştürülebilmesini sağlamak için geliştirilen tamamen çıkarılabilir bir arka kayış dikkatleri çekiyor. Koleksiyonun detaylarına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Reebok
Cardi B
Benzer İçerikler
Moda Doğru seçim Cardi B Reebok, doğadan aldığı ilhamı hazırladığı iki yeni koleksiyona yansıtarak sürdürülebilir tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
16.02.2021
Moda Sosyal medya duyurusu Kim Kardashian, Maison Margiela ve Reebok ortak çalışmasını sosyal medya hesabında paylaşıyor.
18.01.2021
Moda Cardi B’nin Reebok heyecanı Şarkılarından giyim tarzına attığı her adım, söylediği her söz olay olan Cardi B, Reebok ile özel bir koleksiyona imza atıyor.
13.11.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021