All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 21.08.2020 Doğadan gelen tasarım Yunus Başaran

Reebok, geçmişi anmaya devam ediyor.

Life-style markası Reebok, markanın ikonik sneaker modeli Classic Leather’ı Los Angeles merkezli sokak giyim markası, Alex James’in 2015 yılında kurduğu Pleasures ile işbirliği sonucu yeniden yorumladı.

Reebok x Pleasures Classic Leather Legacy adındaki bu yeni yorum, Kaliforniya Çölü’nden ilhamla, gri, bej ve su mermeri tonlarında lanse ediliyor. Nostaljik Reebok koşu modellerinin de çizgilerini taşıyan Classic Leather Legacy, günlük bir ürün olarak karşımızda. 22 Ağustos’ta satışa çıkacak bu yeni yorum için Pleasures kurucusu Alex James, “Çocukluğumda, Classic Leather'ı çok sayıda insanın severek giydiğini hatırlıyorum. Bizim getirdiğimiz yorumda bu beğenilen ayakkabıya Kaliforniya, Kaliforniya Çölü’ne ve Joshua Tree Milli Parkı'na olan sevgimizi ekledik. Bu gerçek dışı manzaradan yola çıkarak, gri, bej ve su mermeri tonları içeren renk paletiyle mükemmel bir uyum yakaladık.”sözleriyle modele olan bağlılığını anlatıyor.

Reebok
Classic Leather
Classic Leather Legacy
Pleasures
Alex James
Benzer İçerikler
Moda Sosyal medya duyurusu Kim Kardashian, Maison Margiela ve Reebok ortak çalışmasını sosyal medya hesabında paylaşıyor.
18.01.2021
Moda Cardi B’nin Reebok heyecanı Şarkılarından giyim tarzına attığı her adım, söylediği her söz olay olan Cardi B, Reebok ile özel bir koleksiyona imza atıyor.
13.11.2020
Lifestyle Justin’in tasarımıyla Crocs Justin Bieber tasarımı klasik Crocs Clogs modeline bayıldık.
08.10.2020
Son Eklenenler
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021