All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 21.08.2020 Doğadan gelen tasarım Yunus Başaran

Reebok, geçmişi anmaya devam ediyor.

Life-style markası Reebok, markanın ikonik sneaker modeli Classic Leather’ı Los Angeles merkezli sokak giyim markası, Alex James’in 2015 yılında kurduğu Pleasures ile işbirliği sonucu yeniden yorumladı.

Reebok x Pleasures Classic Leather Legacy adındaki bu yeni yorum, Kaliforniya Çölü’nden ilhamla, gri, bej ve su mermeri tonlarında lanse ediliyor. Nostaljik Reebok koşu modellerinin de çizgilerini taşıyan Classic Leather Legacy, günlük bir ürün olarak karşımızda. 22 Ağustos’ta satışa çıkacak bu yeni yorum için Pleasures kurucusu Alex James, “Çocukluğumda, Classic Leather'ı çok sayıda insanın severek giydiğini hatırlıyorum. Bizim getirdiğimiz yorumda bu beğenilen ayakkabıya Kaliforniya, Kaliforniya Çölü’ne ve Joshua Tree Milli Parkı'na olan sevgimizi ekledik. Bu gerçek dışı manzaradan yola çıkarak, gri, bej ve su mermeri tonları içeren renk paletiyle mükemmel bir uyum yakaladık.”sözleriyle modele olan bağlılığını anlatıyor.

Reebok
Classic Leather
Classic Leather Legacy
Pleasures
Alex James
Benzer İçerikler
Moda Doğru seçim Cardi B Reebok, doğadan aldığı ilhamı hazırladığı iki yeni koleksiyona yansıtarak sürdürülebilir tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
16.02.2021
Moda Sosyal medya duyurusu Kim Kardashian, Maison Margiela ve Reebok ortak çalışmasını sosyal medya hesabında paylaşıyor.
18.01.2021
Moda Cardi B’nin Reebok heyecanı Şarkılarından giyim tarzına attığı her adım, söylediği her söz olay olan Cardi B, Reebok ile özel bir koleksiyona imza atıyor.
13.11.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021