All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 21.08.2020 Doğadan gelen tasarım Yunus Başaran

Reebok, geçmişi anmaya devam ediyor.

Life-style markası Reebok, markanın ikonik sneaker modeli Classic Leather’ı Los Angeles merkezli sokak giyim markası, Alex James’in 2015 yılında kurduğu Pleasures ile işbirliği sonucu yeniden yorumladı.

Reebok x Pleasures Classic Leather Legacy adındaki bu yeni yorum, Kaliforniya Çölü’nden ilhamla, gri, bej ve su mermeri tonlarında lanse ediliyor. Nostaljik Reebok koşu modellerinin de çizgilerini taşıyan Classic Leather Legacy, günlük bir ürün olarak karşımızda. 22 Ağustos’ta satışa çıkacak bu yeni yorum için Pleasures kurucusu Alex James, “Çocukluğumda, Classic Leather'ı çok sayıda insanın severek giydiğini hatırlıyorum. Bizim getirdiğimiz yorumda bu beğenilen ayakkabıya Kaliforniya, Kaliforniya Çölü’ne ve Joshua Tree Milli Parkı'na olan sevgimizi ekledik. Bu gerçek dışı manzaradan yola çıkarak, gri, bej ve su mermeri tonları içeren renk paletiyle mükemmel bir uyum yakaladık.”sözleriyle modele olan bağlılığını anlatıyor.

Reebok
Classic Leather
Classic Leather Legacy
Pleasures
Alex James
Benzer İçerikler
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020
Moda Hem enerjik hem stil sahibi Hazar Ergüçlü’nün yüzü olduğu Reebok, hız kesmeden reklam kampanyalarına devam ediyor.
15.09.2020
Moda Geçmişini yeniden yarat Hazar Ergüçlü'nün yüzü olduğu Reebok, yeni modelleri için farklı dalda pek çok tasarımcı ile bir araya geldi.
04.09.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020