All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.01.2021 Doğa dostu adımlar Merve Girgin

Yeni sezona Timberland'in TrueCloud teknolojisi ile ürettiği modellerle giriyoruz.

Zorlu hava koşulları için tasarlanan orijinal sarı botuyla tanınan Timberland, yüksek kalitede sunduğu geniş ayakkabı, giyim ve aksesuar koleksiyonları ile her sezon bizlerle. Bu sezon, eko-inovasyonda atılım yapan marka, yeni True Cloud teknolojisini sunuyor. Hem erkek, hem de kadın modelleri ile karşımıza çıkan ayakkabılar, doğal ve sorumlu malzemelerin birleşimini yansıtıyor. Konforlu köpük zemin ve kauçuk tabanı ile rahatlığı üst seviyede sunan modeller, yüzde 100 geri dönüştürülmüş bağcıkları ile çevre dostu bir tutum sergiliyor.
 
Hava ısısına göre sıcak ya da serin tutma özelliği, yenilebilir doğal malzeme kullanımı ve hipoalerjenik olması TrueCloud teknolojisinin öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Hafif ve nefes alabilir astarı ayakların kuru ve serin kalmasını sağlarken rejeneratif tarım uygulamalarının kullanıldığı çiftliklerden edilen derisi, konforlu bir deneyim sunuyor. İlkbahara rahat, sağlam ve şık tasarımlarla adım atmanızı sağlayacak bu koleksiyon, renk ve modelleriyle pek çok seçenek sunuyor.

timberland
Benzer İçerikler
Moda Çevreci adımlarda yeni sahne Christopher Raeburn ve Timberland ikilisinin çevreye olan saygıları tartışılmaz. Şimdiye kadar alkışlanan tüm adımlar bir yana, en çevre dostu ve sürdürülebilir koleksiyon nasıl olur sorusunun cevabıyla tekrar karşımızda ikili.
11.03.2021
Moda Doğa dostu adımlar Yeni sezona Timberland'in TrueCloud teknolojisi ile ürettiği modellerle giriyoruz.
12.01.2021
Moda Timberland x Supreme ile kışa hazırız Timberland x Supreme iş birliğiyle hazırlanan su geçirmez botlar ile hem tarz hem de konforlu bir kış sizi bekliyor.
12.11.2020
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021