All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 08.01.2021 Devler bir arada Onur Özcan

Nike, Jordan Brand ve Converse 2021 Çin yeni yılı için hazırladıkları koleksiyon için Çin’in Bahar Festivali'nden ilham aldılar.

Çin takvimiyle de yeni yılı karşıladığımız bu günlerde markalardan Çin yeni yılına özel hazırlanan koleksiyonlar gelmeye devam ediyor. Nike, Jordan ve Converse üçlüsü de bir araya gelerek içinde Uzakdoğu kültüründen esintilerin bulunduğu canlı, eğlenceli ve etkileyici tasarımların yer aldığı bir koleksiyona imza attılar. Çin’in dünyaca ünlü Bahar Festivali teması etrafında şekillenen koleksiyonda yer alan tasarımların her birinde festivalden yansımalar görmek oldukça heyecan verici. Renkler, formlar, püskül detayları, kiraz çiçeği motifleri ve Çin’in nam salmış örgü dokuları sneaker devlerinin üst düzey kalitesi ve engin vizyonuyla buluşuyor. Bu üç önemli markanın ikonik sneaker'larının yanı sıra spor giyim ürünleri de koleksiyonda yer alıyor.

Nike
Jordan Brand
Converse
Benzer İçerikler
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda Millie Bobby Brown'dan Sürpriz Millie Bobby Brown, ‘Millie By You’ koleksiyonuyla tekrar gündemde!
15.03.2021
Lifestyle Aşkın pembesi İkonik sneaker modeli Air Jordan 1, vazo formuyla tüm dikkati üzerine çekiyor.
16.02.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021