All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 08.01.2021 Devler bir arada Onur Özcan

Nike, Jordan Brand ve Converse 2021 Çin yeni yılı için hazırladıkları koleksiyon için Çin’in Bahar Festivali'nden ilham aldılar.

Çin takvimiyle de yeni yılı karşıladığımız bu günlerde markalardan Çin yeni yılına özel hazırlanan koleksiyonlar gelmeye devam ediyor. Nike, Jordan ve Converse üçlüsü de bir araya gelerek içinde Uzakdoğu kültüründen esintilerin bulunduğu canlı, eğlenceli ve etkileyici tasarımların yer aldığı bir koleksiyona imza attılar. Çin’in dünyaca ünlü Bahar Festivali teması etrafında şekillenen koleksiyonda yer alan tasarımların her birinde festivalden yansımalar görmek oldukça heyecan verici. Renkler, formlar, püskül detayları, kiraz çiçeği motifleri ve Çin’in nam salmış örgü dokuları sneaker devlerinin üst düzey kalitesi ve engin vizyonuyla buluşuyor. Bu üç önemli markanın ikonik sneaker'larının yanı sıra spor giyim ürünleri de koleksiyonda yer alıyor.

Nike
Jordan Brand
Converse
Benzer İçerikler
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Moda Virgil Abloh'un merak uyandıran hamlesi Virgil Abloh, paylaştığı görsel ile merak uyandırdı.
15.01.2021
Moda Devler bir arada Nike, Jordan Brand ve Converse 2021 Çin yeni yılı için hazırladıkları koleksiyon için Çin’in Bahar Festivali'nden ilham aldılar.
08.01.2021
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021