All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 18.03.2020 Desa’nın aşık edecek detayları Yunus Başaran

2020 İlkbahar-Yaz sezon kampanyalarını yayınlayan markalara ülkemizden de eklenenler oluyor. Karşınızda Desa.

Yüksek kalite deri işçiliği, eşsiz materyal kullanımı ve de cezbedici tasarımlarıyla Desa, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu sundu. Markanın modern kadın ve erkek çizgileri katlanarak devam ederken dinamik ve özgün tasarımları bizleri büyülemeye devam ediyor. Bu sezon koleksiyon içerisinde yer alan ve 2020 İlkbahar-Yaz sezonuyla başlayıp önümüzdeki 2 sezonda da devam edecek püskül detayları, fonksiyonelliği ile öne çıkan çift taraflı ceketleri ve inovatif çözüm olarak sunulan esnek deri alternatifleri göze çarpıyor. Ayrıca bu sezon kullanılmış renk paletleri arasında bej, taba, beyaz, nar çiçeği ve bebek mavisi ön planda. 

Desa
İlkbahar-Yaz
Benzer İçerikler
Moda Desa’nın aşık edecek detayları 2020 İlkbahar-Yaz sezon kampanyalarını yayınlayan markalara ülkemizden de eklenenler oluyor. Karşınızda Desa.
18.03.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020