All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 18.03.2020 Desa’nın aşık edecek detayları Yunus Başaran

2020 İlkbahar-Yaz sezon kampanyalarını yayınlayan markalara ülkemizden de eklenenler oluyor. Karşınızda Desa.

Yüksek kalite deri işçiliği, eşsiz materyal kullanımı ve de cezbedici tasarımlarıyla Desa, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu sundu. Markanın modern kadın ve erkek çizgileri katlanarak devam ederken dinamik ve özgün tasarımları bizleri büyülemeye devam ediyor. Bu sezon koleksiyon içerisinde yer alan ve 2020 İlkbahar-Yaz sezonuyla başlayıp önümüzdeki 2 sezonda da devam edecek püskül detayları, fonksiyonelliği ile öne çıkan çift taraflı ceketleri ve inovatif çözüm olarak sunulan esnek deri alternatifleri göze çarpıyor. Ayrıca bu sezon kullanılmış renk paletleri arasında bej, taba, beyaz, nar çiçeği ve bebek mavisi ön planda. 

Desa
İlkbahar-Yaz
Benzer İçerikler
Moda Desa’nın aşık edecek detayları 2020 İlkbahar-Yaz sezon kampanyalarını yayınlayan markalara ülkemizden de eklenenler oluyor. Karşınızda Desa.
18.03.2020
Son Eklenenler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020