All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.06.2020 Denim tulumlar ile konforlu şıklık All Magazine

Hailey Bieber'dan Emma Roberts'a yıldızların yeni tercihi.

Çocukluk günlerimizin vazgeçilmez üniforması olan denim tulumlar 2020 Yaz sezonunda yeniden gündemde. Konforun yeni lüks haline geldiği bugünlerde bu parça sokakları fethetmeye başladı bile. Ancak sizlere bu konuda ufak bir dipnotumuz var: Tulumlar, denim pantolon kadar kullanışlı olmalarına rağmen kullanması biraz uzmanlık istiyor. Eğer 10 yaşındaki halinize dönmek istemiyorsanız kombinlerken doğru seçimler yapmanız oldukça önemli. İşte bu noktada bizler devreye giriyor ve sizler için ilham veren görünümleri bir araya getiriyoruz.

Selena Gomez'den Sophie Turner'a birçok genç yıldızın da tercih ettiği sokak modasının bu yeni gözdesi nam-i diğer salopetler basic bir tişört ya da gömlekle muhteşem bir uyum sağlarken ayakkabı olarak önerimiz ise platform terlikler, ugly sandaletler ya da spor ayakkabılar. 

TULUM
SOKAK-MODASI
TREND
DENİM
MODA
Benzer İçerikler
Moda Emily Ratajkowski'nin sokak stili Başrol maske ile birbirinden farklı desen ve formlardaki elbiselerde.
21.07.2020
Moda Sweatshort'lar ile yaz konforu Bella Hadid ile birlikte eşofman şortlar yeniden gündemde.
21.07.2020
Moda Denim tulumlar ile konforlu şıklık Hailey Bieber'dan Emma Roberts'a yıldızların yeni tercihi.
22.06.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020