All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.06.2020 Denim tulumlar ile konforlu şıklık All Magazine

Hailey Bieber'dan Emma Roberts'a yıldızların yeni tercihi.

Çocukluk günlerimizin vazgeçilmez üniforması olan denim tulumlar 2020 Yaz sezonunda yeniden gündemde. Konforun yeni lüks haline geldiği bugünlerde bu parça sokakları fethetmeye başladı bile. Ancak sizlere bu konuda ufak bir dipnotumuz var: Tulumlar, denim pantolon kadar kullanışlı olmalarına rağmen kullanması biraz uzmanlık istiyor. Eğer 10 yaşındaki halinize dönmek istemiyorsanız kombinlerken doğru seçimler yapmanız oldukça önemli. İşte bu noktada bizler devreye giriyor ve sizler için ilham veren görünümleri bir araya getiriyoruz.

Selena Gomez'den Sophie Turner'a birçok genç yıldızın da tercih ettiği sokak modasının bu yeni gözdesi nam-i diğer salopetler basic bir tişört ya da gömlekle muhteşem bir uyum sağlarken ayakkabı olarak önerimiz ise platform terlikler, ugly sandaletler ya da spor ayakkabılar. 

TULUM
SOKAK-MODASI
TREND
DENİM
MODA
Benzer İçerikler
Moda Denim tulumlar ile konforlu şıklık Hailey Bieber'dan Emma Roberts'a yıldızların yeni tercihi.
22.06.2020
Moda İşin sırrı tezatlık Enerjisiyle özgür kombinlerin önünü açan color blocking akımı her yerde.
25.05.2020
Moda Instagram onaylı parça Sevimlilik derecesi bir hayli yüksek olan işlemeli ceketler, kıyafetler dolaplarının yeni kurtarıcısı rolünde.
03.05.2020
Son Eklenenler
Moda Pharrell’den insan ırkına İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.
06.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020