All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.09.2020 DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Salih Devrim

Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.

Pandemi ile değişen dünyanın, moda hayatımıza yansıması da kaçınılmaz oldu. Artık gereksiz olandan uzaklaşarak daha çok sadeliğin ve işlevin öne çıktığı bir moda dünyasının içine giriyoruz. Tam da bu noktada DB Berdan’ın yeni bakış açısıyla hazırladığı koleksiyonu karşımıza çıkıyor. Tasarımcının 001 koleksiyonu, tarihlere takılıp kalmak yerine sezonsuz tasarımlarla öne çıkıyor. Daha kompakt bir yaşam için oluşturulan kıyafetler, 4 önemli kriterle bütünleşiyor: İşlevsel, sezon ötesi, steril ve etik.

001 koleksiyonun her bir parçası, kentsel alanlarda dolaşırken, egzersiz yaparken veya evde dinlenirken kullanabileceğiniz, rahatlık üzerine tasarlanmış ürünlerden oluşuyor. Londra Moda Haftası kapsamında tanıtılan 001 koleksiyonunun dijital şovu, dünya kurallarını ele alan Black Mirror bölümleri gibi etki altına aldı.

DB Berdan
001 Koleksiyon
Londra Moda Haftası
Benzer İçerikler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Moda dünyasının dinamikleri değişiyor Boyner ve Lee Cooper, sürdürülebilir ve çevre dostu iş birlikleri ile moda anlayışımızı değiştirmeye geliyor.
22.09.2020
Güzellik Yeni trendler belirlendi New York Moda Haftası ardından bizlere ilham veren yeni makyaj trendlerine yolculuğa çıkıyoruz, tarafınızı seçin.
22.09.2020
Son Eklenenler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020