All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.09.2020 DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Salih Devrim

Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.

Pandemi ile değişen dünyanın, moda hayatımıza yansıması da kaçınılmaz oldu. Artık gereksiz olandan uzaklaşarak daha çok sadeliğin ve işlevin öne çıktığı bir moda dünyasının içine giriyoruz. Tam da bu noktada DB Berdan’ın yeni bakış açısıyla hazırladığı koleksiyonu karşımıza çıkıyor. Tasarımcının 001 koleksiyonu, tarihlere takılıp kalmak yerine sezonsuz tasarımlarla öne çıkıyor. Daha kompakt bir yaşam için oluşturulan kıyafetler, 4 önemli kriterle bütünleşiyor: İşlevsel, sezon ötesi, steril ve etik.

001 koleksiyonun her bir parçası, kentsel alanlarda dolaşırken, egzersiz yaparken veya evde dinlenirken kullanabileceğiniz, rahatlık üzerine tasarlanmış ürünlerden oluşuyor. Londra Moda Haftası kapsamında tanıtılan 001 koleksiyonunun dijital şovu, dünya kurallarını ele alan Black Mirror bölümleri gibi etki altına aldı.

DB Berdan
001 Koleksiyon
Londra Moda Haftası
Benzer İçerikler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
Moda Yılbaşına özel ayrıcalıklar Yılın en güzel dönemine özel fırsatlar sunan Beymen, sevdiklerinize verebileceğiniz pek çok hediye seçeneği sunuyor.
31.12.2020
Moda Koza'nın kazananları açıklandı Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması bu yıl ilk kez dijital olarak gerçekleşti.
25.12.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Virgil Abloh'un merak uyandıran hamlesi Virgil Abloh, paylaştığı görsel ile merak uyandırdı.
15.01.2021