All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.10.2020 Daily Paper’ın yeni büyüleyici mağazası Salih Devrim

New York’un yeni mağazası Daily Paper, eşsiz görünümüyle moda tutkunlarını büyülüyor.

Amsterdam merkezli giyim markası Daily Paper, ilk ABD mağazasını New York’ta moda tutkunlarıyla buluşturuyor. Markanın DNA’sından izler taşıyan dekorlar, Afrika kültürünün mirası ve çağdaş dönemin tasarımlarıyla gösterişli bir atmosfer yaratıyor. Parlak renk seçenekleri ve birbirinden farklı desenler, diğer rakip mağazalardan farkını ortaya koyuyor. Tüm hazır giyim ve aksesuarların bulunacağı 1140 metrekarelik yeni alan, aynı zamanda oturup dinlenebileceğiniz köşeleriyle de hizmet sunuyor.

Mağaza, 18 Delancey Caddesi'ndeki Manhattan’da bulunuyor. Özel bir atmosfer oluşturmak için 4plus Design'ın mimarı Heather Faulding, mağazanın tasarım rolünü üstleniyor. Tüm katlardaki giysiler, cinsiyete göre ayrılmadan akıcı bir düzen oluşturularak sunuluyor. İkinci katta ise Daily Paper’ın son koleksiyonundan daha çok ürün karşımıza çıkıyor.

Daily Paper
New York
Benzer İçerikler
Güzellik #ALLlist: 50 TL altı rujlar Tüm dikkati dudaklarınıza çekerek makyajınızı tamamlayabileceğiniz ruj önerilerimiz sizlerle.
07.02.2021
Moda Daily Paper’ın yeni büyüleyici mağazası New York’un yeni mağazası Daily Paper, eşsiz görünümüyle moda tutkunlarını büyülüyor.
26.10.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021