All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.03.2020 Converse’in ilk cinsiyetsiz koleksiyonu Yunus Başaran

Cinsiyetsiz kavramına alıştığımız şu günlerde gelen yeni koleksiyon haberlerine çok heyecanlanıyoruz.

Converse’in Chuck Taylor modeli ikonik olarak bilinmesinin yanı sıra tamamen unisex tasarlanan ve satışa sunulan model olmasıyla da bilinir. Hemen hemen herkesin gençlik yıllarında, lise hayatında edindiği modelin nam saldığı unisex kavramı, şimdi markanın yeni sezonunda kendini gösteriyor. Markanın 2020 İlkbahar-Yaz’ında ilk olarak karşımıza gelecek koleksiyon tamamiyle cinsiyetsiz olarak tasarlanan ilk giyim koleksiyonu olma özelliği taşıyor. Marka bu cinsiyetsizlik kavramına oldukça güveniyor olacak ki 2020-21 Sonbahar-Kış sezonunda da devam edeceği belirtilen koleksiyonun adı “Shapes (Şekiller)”.

Koleksiyon içerisindeki parçalar cinsiyet yerine vücut şekillerine göre tasarlanmış. 5 çekirdek parça dört beden ölçüsünde lanse ediliyor. Ve bu 5 parça %50 geri dönüştürülmüş ve %50 ham pamuktan üretilmiş. 

Converse
Unisex
Genderless
Benzer İçerikler
Moda Millie’den Chuck modeli Millie By You projesi lanse edildi.
06.08.2020
Moda Kült sneaker'ların dönüşü 2020 İlkbahar-Yaz sezonuyla artık spor ayakkabılarda markaların kültleşmiş klasik modelleri değer kazanıyor. Gardırobunuza eklemeniz gereken dört model karşınızda.
25.05.2020
Moda Converse’in ilk cinsiyetsiz koleksiyonu Cinsiyetsiz kavramına alıştığımız şu günlerde gelen yeni koleksiyon haberlerine çok heyecanlanıyoruz.
12.03.2020
Son Eklenenler
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020
Moda MBFWİ 5.gün Moda haftası maratonun son günüyle birlikte sürprizlerle dolu bir haftayı tamamladık.
19.10.2020