All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.06.2020 Çok amaçlı çantalar Tuğçe Bahçıvangil

Gündelik mücadeleniz sırasında size kolaylık sağlayacak çok amaçlı çantalar, gizli silahınız olacak.

‘Kadınların çantası karıştırılmaz’ inanışı, aslında biz kadınlar tarafından oluşturulmuş bir adet değildir, erkekler bunu kendi kendilerine yaratmışlardır. Çünkü o kara deliğe adımını atan erkeğin dönüşü aynı olmamıştır. Bir kadının çantasının içerisinde, cüzdan ve anahtar ikilisinin ötesinde birçok şey bulunabilir. Her bir para biçimini taşıyabilecek; cüzdan, kartvizitlik, bozuk para çantası, 100 makyaj malzemesi, 2 gr anahtarı taşıyan 5 kg anahtarlık, ped, bebek bezi, bilgisayar, çakı hatta çok cep karıştırırsanız mini bir bazuka bile bulabilirsiniz. Kadınların birçok alanda varoluşlarının getirdiği bu çeşitlilik, eril varlıklar için Batman’in arabası kadar kafa karıştırıcı olabilir. Super kahraman kadınların, süper güçleri olan çantaları layıkıyla kullanabildiklerine eminiz ama sizin için bu işi biraz kolaylaştırabileceğine inandığımız multi-cepli çantalara bir göz atmanızı öneririz. Mesela Fendi, siyah ve monogram dokusuyla üç farklı bölümü bir arada sunuyor. Bir cebine silahınızı, bir cebine aynanızı koyabilirsiniz. MM6 Maison Margiela, çantanın içerisindeki olası karanlık dünyanın aksine pirüpak beyaz rengini tercih ederek karşısındakinin algısını yanıltabilir. By Far’ın ‘The Billy Bag’ modeli rugan derisi ve iki bölmeli tasarımı, çevirmeli kilidiyle siz açana kadar mühürlü. Manu Atelier’in hipnoz etkisi yaratacak birbiriyle içiçe geçmiş silindir şeklindeki çantası, akıl oyunlarının baş kahramanı. Tehlikeye meraklı olanlar için ise önerimiz, transparan dokusuyla A-Cold-Wall’un tasarımı olacaktır. Markanın tercih ettiği pvc materyali, zorlu hava şartlarında çıkacağınız görevlerde sizi yarı yolda bırakmayacak. Göreviniz ne olursa olsun ihtiyacınız olan tek şey inancınız. Eğer yükünüzü hafifletmek isterseniz bu çantalar önerimiz.

Galeri Daha fazlasını göster
AKSESUAR
2020-ILKBAHAR-YAZ
CANTA
TREND
Benzer İçerikler
Moda That 70s show Efsane gardırop yeniden moda dünyasının radarında.
29.06.2020
Moda Çok amaçlı çantalar Gündelik mücadeleniz sırasında size kolaylık sağlayacak çok amaçlı çantalar, gizli silahınız olacak.
29.06.2020
Güzellik Adım adım bronz pudra Yılın beklenen zamanı geldi...
29.06.2020
Son Eklenenler
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Moda Rihanna’dan hayranlarına sürpriz! Rihanna SavageXFenty kampanyası için dört hayranı ile birlikte objektif karşısına geçti.
02.07.2020