All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.09.2020 Coach tasarımları Basquiat tarzı ile karşınızda Onur Özcan

Coach’un klasik çizgisi ikonik sanatçı Jean-Michel Basquiat tarzıyla buluşuyor.

Coach, Jean-Michel Basquiat ile ikonik ürünlerden oluşan bir koleksiyona imza attı. Koleksiyon satışa sunulduğundan itibaren saniyeler içinde birçok ürün tükendi. Özellikle Çantaların ön planda yer aldığı koleksiyonda hazır giyim ürünleri de bulunuyor. Coach x Jean-Michel Basquiat koleksiyonunda Basquiat’nın alameti farikası olan kral tacı sembolü çapraz çantalarda ve bel çantalarında kendini gösteriyor. Koleksiyon genelinde kullanılan Basquiat’nın eskizleri Coach ürünlerine başka bir boyut katıyor. Sütlü çikolata rengi zincirli deri el çantası üzerinde New York şehrine ait figüratif bir çizim yer alırken diğer krem rengi çantanın gövdesine ise büyük harflerle ‘FAMOUS’ sözcüğünün işlenmiş olduğunu görüyoruz. İşlemelerde beyaz, siyah, sarı, kırmızı ve turuncu gibi renkler kullanılırken çantalar bej, krem rengi, sütlü çikolata rengi, gri ve siyah renk seçenekleriyle üretilmiş. Kampanya çekiminde ise baş rol Jennifer Lopez’in oldu. Çekimlere Paloma Elsesser, Jessica Kelly ve Basquiat’nın yeğeni de eşlik etti.

Coach
Jean Michel Basquiat
Jennifer Lopez
Benzer İçerikler
Güzellik #YakınMarkaj: J.Lo Beauty Jennifer Lopez, yılın ilk günü satışa sunacağı JLo Beauty markasını “Güzelliğin bir son kullanma tarihi yok” sloganıyla lanse etmeye hazırlanıyor.
16.12.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Lifestyle Amerikan Müzik Ödülleri 2020 kırmızı halı Büyük ses getiren ödül töreninde kırmızı halı ışıltısı doruktaydı.
24.11.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021