All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.09.2020 Coach tasarımları Basquiat tarzı ile karşınızda Onur Özcan

Coach’un klasik çizgisi ikonik sanatçı Jean-Michel Basquiat tarzıyla buluşuyor.

Coach, Jean-Michel Basquiat ile ikonik ürünlerden oluşan bir koleksiyona imza attı. Koleksiyon satışa sunulduğundan itibaren saniyeler içinde birçok ürün tükendi. Özellikle Çantaların ön planda yer aldığı koleksiyonda hazır giyim ürünleri de bulunuyor. Coach x Jean-Michel Basquiat koleksiyonunda Basquiat’nın alameti farikası olan kral tacı sembolü çapraz çantalarda ve bel çantalarında kendini gösteriyor. Koleksiyon genelinde kullanılan Basquiat’nın eskizleri Coach ürünlerine başka bir boyut katıyor. Sütlü çikolata rengi zincirli deri el çantası üzerinde New York şehrine ait figüratif bir çizim yer alırken diğer krem rengi çantanın gövdesine ise büyük harflerle ‘FAMOUS’ sözcüğünün işlenmiş olduğunu görüyoruz. İşlemelerde beyaz, siyah, sarı, kırmızı ve turuncu gibi renkler kullanılırken çantalar bej, krem rengi, sütlü çikolata rengi, gri ve siyah renk seçenekleriyle üretilmiş. Kampanya çekiminde ise baş rol Jennifer Lopez’in oldu. Çekimlere Paloma Elsesser, Jessica Kelly ve Basquiat’nın yeğeni de eşlik etti.

Coach
Jean Michel Basquiat
Jennifer Lopez
Benzer İçerikler
Moda Coach tasarımları Basquiat tarzı ile karşınızda Coach’un klasik çizgisi ikonik sanatçı Jean-Michel Basquiat tarzıyla buluşuyor.
16.09.2020
Ünlüler Super Bowl’a nasıl hazırlandılar? Jennifer Lopez ve Shakira’dan backstage görüntüler
04.05.2020
Son Eklenenler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020