All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.05.2020 Çirkin sandaletler atakta Abdullah Yazıc

İster şehirde, ister yazlık beldede...

Yaz sezonunda insanlar ikiye ayrılıyor: sandalet giyenler ve giymekten nefret edenler. Ayaklarını göstermeyi sevmeyenlerin dışında stil bir sandalet bulamayanlar da sıcak ayları spor ayakkabılarıyla geçirmek durumunda kalabilirler. Bu durumdan şikayetçi olanlar için güzel bir haberimiz var; Hem konfor hem de stile odaklanarak bu yaz çirkin sandalet giymenin üç yolu var.

1. Ayaklarını göstermek istemeyenler için; çorap ve sandalet

Eğer siz de ayak parmaklarınızı göstermekten hoşlanmıyorsanız, sandaletinizi çorapla birlikte giyebilirsiniz. Bunun yanın da siyah-beyaz ve kemerli bir sandalet seçerseniz çorap bile giymeden ayaklarınızı kamufle edebilirsiniz.

2. Taraklı ayaklar için; Toe - Post sandaletler

Ayak yapınızdan dolayı yürürken ağrı çekiyorsanız parmak arası ve tanga sandaletler sizin için iyi bir çözüm olabilir. Hem ortopedik özellikleriyle sizi rahat ettirirler hem de Katie Holmes’ın da gösterdiği gibi tarzınıza renk katarlar.

3. Dikkatleri başka yere çekmek için; Bantlar ve kayışlar

Yüksek taban ve ayağın üzerinden geçen kalın kayışlar bu sezon yeniden trend. Sandaletinizi seçerken dokular ve desenlerle oynamayı unutmayın.

Galeri Daha fazlasını göster
SANDALET
ALIŞVERİŞ
İLKBAHAR-YAZ
Benzer İçerikler
Moda Nomadic Republic ile yaza merhaba Yazın vazgeçilmez markası Nomadic Republic, sizi rahat bir sezona davet ediyor.
10.07.2020
Moda Çirkin sandaletler atakta İster şehirde, ister yazlık beldede...
29.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020