All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 08.01.2021 Çin yeni yılına özel koleksiyon Onur Özcan

Burberry'nin Çin takvimine göre girdiğimiz Öküz Yılı’na özel hazırladığı koleksiyonu yakından inceleyelim.

Çıkış noktasının yanı sıra koleksiyonun en dikkat çeken özellerinden biri de ikonik Burberry monogramının öküz sembolü ile birleştirilmesi oluyor. Tasarımlarda sıkça karşımıza çıkan yeni monogram ise ekose desenle harmanlanıyor. Bu desen trençkotlardan ceketlere kadar koleksiyonun birçok parçasında karşımıza çıkıyor. Çin yeni yılının kutlandığı koleksiyon renk paletini siyah, beyaz, sarı ve kırmızıdan alırken kahverengi de bu palete eşlik ediyor. Giysilerin yanı sıra şapkalar, deri kol ve el çantaları, sneaker, bel çantası, airpods kılıfı, stiletto gibi birçok aksesuar da koleksiyonda yer alıyor. Burberry’nin Çin yeni yılına özel olarak hazırladığı koleksiyon ürünlerini daha düz parçalar kombinleyerek tüm gözleri koleksiyonun imzası niteliğinde olan yoğun desenlere çekebilirsiniz. Çin yeni yılınız kutlu olsun!

Burberry
Çin Takvimi
Benzer İçerikler
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
Moda Çin yeni yılına özel koleksiyon Burberry'nin Çin takvimine göre girdiğimiz Öküz Yılı’na özel hazırladığı koleksiyonu yakından inceleyelim.
08.01.2021
Moda Geleceğin sesleri: Burberry Burberry’nin son kampanyası moda, dans ve spor figürlerini bir araya getirerek farklı dünyalardan oluşan bir topluluk yaratıyor.
13.11.2020
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021