All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 08.01.2021 Çin yeni yılına özel koleksiyon Onur Özcan

Burberry'nin Çin takvimine göre girdiğimiz Öküz Yılı’na özel hazırladığı koleksiyonu yakından inceleyelim.

Çıkış noktasının yanı sıra koleksiyonun en dikkat çeken özellerinden biri de ikonik Burberry monogramının öküz sembolü ile birleştirilmesi oluyor. Tasarımlarda sıkça karşımıza çıkan yeni monogram ise ekose desenle harmanlanıyor. Bu desen trençkotlardan ceketlere kadar koleksiyonun birçok parçasında karşımıza çıkıyor. Çin yeni yılının kutlandığı koleksiyon renk paletini siyah, beyaz, sarı ve kırmızıdan alırken kahverengi de bu palete eşlik ediyor. Giysilerin yanı sıra şapkalar, deri kol ve el çantaları, sneaker, bel çantası, airpods kılıfı, stiletto gibi birçok aksesuar da koleksiyonda yer alıyor. Burberry’nin Çin yeni yılına özel olarak hazırladığı koleksiyon ürünlerini daha düz parçalar kombinleyerek tüm gözleri koleksiyonun imzası niteliğinde olan yoğun desenlere çekebilirsiniz. Çin yeni yılınız kutlu olsun!

Burberry
Çin Takvimi
Benzer İçerikler
ALL Men Doğaya saygı Burberry 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile doğaya saygı niteliği taşıyan birçok ürünü bir araya getiriyor.
24.02.2021
Moda Burberry'den kısa film sürprizi Burberry, Çin Öküz yılına özel hazırladığı koleksiyonu bir kısa filmle taçlandırıyor.
25.01.2021
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021