All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 04.06.2020 Chimi x H&M Dilara Yılmaz

İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.

Yazın gelmesiyle dünyanın en büyük hazır giyim markalarından biri olan H&M sorbe gibi tatlı bir işbirliğiyle karşımıza çıkıyor. Moda dünyasının İsveç devi, bu işbirliğinde Stokholm merkezli yükselen güneş gözlüğü markası Chimi ile kapsül koleksiyon çıkarıyor. Koleksiyonda renkli ve yaratıcı gözlükleriyle tanınan Chimi’nin benzersiz güneş gözlüklerinin yanı sıra şık kıyafetler ve aksesuarlar da yer alıyor. Bu Chimi açısından bir ilk. Retro esintili silüetler, Chimi’nin imza renk seçenekleri olan pastel tonları ve klasik siyah rengini koleksiyonun özellikleri arasında yer alıyor. Pastel sarı, mavi, pembe ve mor renklerinin hakimiyetindeki kapsül koleksiyonunda üç farklı güneş gözlüğü modeli bulunuyor. Güneş gözlükleri uniseks olan kapsül koleksiyonda giyim ürünleri erkek modaseverlere hitap ediyor. İki İsveçlinin yaratmış olduğu Chimi x H&M koleksiyonu H&M mağazalarında ve hm.com’da bugünden itibaren satışta.

Galeri Daha fazlasını göster
H&M
Chimi
Güneş gözlüğü
Son Eklenenler
Moda Pharrell’den insan ırkına İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.
06.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020