All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.04.2021 Çevreyi korurken renklenin; Colin’s Yunus Başaran

Colin’s yeni sezonda hem alkış alıyor hem enerji veriyor.

Ülkemizde denim denince akla gelen Colin’s, yeni sezona 2021 İlkbahar-Yaz ve Ecologic Jean koleksiyonu ile giriş yapıyor. Sezonun önde gelen trendlerine yer veren Colin’s tüm koleksiyonları ile gençlerin nabzını tutarken her yaştan yetişkin için de kusursuz parçalar sunuyor.

Colin’s 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonu ile baharın enerjisini yazın dinamizmiyle birleştirmeyi başarıyor. Sezonda hem kadın hem erkek koleksiyonlarıyla tüm dünyanın yakından takip ettiği, sevilen trendleri getiren marka müziğin ve sokağın hareketli dünyasını Urban Idol ile, marine aşkımızı pekiştiren, adeta Alaçatı sokaklarını hatırlatan Shore Line ile yansıtıyor.

Erkekler için yaratılmış olan Digital Future ve Art in Future temalarıysa markanın modernist algısının bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. 3D efektli kumaşların hakimiyetinde bolca baskı görüyoruz. Kadınlarda ise Soft Focus ve Reconnection temaları sunuluyor. Soft Focus’da minimalist pastel tonları klasik çizgilerle buluşurken natürel renk ve desenler tercih edilmiş. Reconnection’da ise gömlek ve elbiseler eco-moda severleri cezbedeceğe benziyor.

Ecologic Jeans koleksiyonu, markanın doğaya olan duruşunu net bir şekilde yansıtırken modern yaklaşımını da koruduğunun bir göstergesi.

Sürdürülebilirlik, çevre bilinci ve ekolojik farkındalığını uzun süre önce edinmiş olan Colin’s üretimin ilk aşamalarından tüketiciye sunulmasına kadar hassas davranarak çevre dostu bir yaklaşımı benimsiyor. Peki ama Ecologic Jean koleksiyonu bunu nasıl başarıyor.

Kıyafetlerin düğmelerinden etiketlerine kadar her bir detayın doğa dostu olduğunu ileten marka, düğmelerin 2 yıl içinde doğada çözündüğünü belirtiyor. Hayvan derisi ve zararlı kimyasal kullanımının sıfır olduğunu, etiketlerin ise geri dönüştürülmüş kraft kağıtlarından yapıldığını ekliyor. Koleksiyon üretimindeki tekniklerde su ve kimyasal kullanımını %80’e kadar azaltıyor. Ecologic Jean koleksiyonu, organik pamuk içerikli kumaşlardan, geri dönüştürülmüş elyaflardan üretiliyor. Colin’s, tarzınızdan ödün vermeden doğaya ne kadar saygı duyulur, cevabını vermiş.

2021 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu ve Ecologic Jean Koleksiyonu, tüm COLIN’S mağazalarında ve colins.com.tr’de moda tutkunlarını bekliyor.

Colin’s
Ecologic Jean
Benzer İçerikler
Moda Çevreyi korurken renklenin; Colin’s Colin’s yeni sezonda hem alkış alıyor hem enerji veriyor.
06.04.2021
Moda İlk görseller geldi Şaşırtıcı işbirliğinden ilk görseller sızdırıldı.
26.01.2021
Moda Reebok ile Kerby Jean-Raymond Kerby Jean-Raymond, yeni göreviyle ayakkabıdan giyime kadar şirketteki tüm tasarımlarla buluşmaya hazırlanıyor.
02.10.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021