All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.10.2020 Çevre dostu şıklık Merve Girgin

Eko-inovatif bir bot serisi ile karşımıza çıkan Timberland, kış gardırobuna kolayca uyum sağlayacak.

Kış mevsimi yaklaşırken, gardırobumuza uyum sağlayacak yeni parçaları bulma telaşına girdik. Özellikle seçeceğimiz ayakkabı modellerinin hem şık hem dayanıklı olması önem arz ediyor. Timberland, yeni sezonun hit ürünü olarak sunduğu Timberland Malynn Earthkeepers serisi ile dinamik, modern ve estetik bir görünüm vadediyor. Şehirli kadınların günlük rutinlerine uyum sağlayarak hem gündüz hem gece gardırobuna yenilik getirmeyi amaçlıyor. Gücünü günümüzün öne çıkan stilinden aldığı gibi, çevre dostu felsefesiyle de ilgi çekiyor. Timberland tüm üretim tekniklerinde neredeyse tamamen organik, yenilenebilir ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanıyor. Su geçirmez özelliği ise sağlamlığını kanıtlar nitelikte. Timberland Malynn kadın botları estetik detaylarla ve ultra hafif özelliği ile stilinizi zarifçe tamamlayacak.

timberland
Benzer İçerikler
Moda Çevreci adımlarda yeni sahne Christopher Raeburn ve Timberland ikilisinin çevreye olan saygıları tartışılmaz. Şimdiye kadar alkışlanan tüm adımlar bir yana, en çevre dostu ve sürdürülebilir koleksiyon nasıl olur sorusunun cevabıyla tekrar karşımızda ikili.
11.03.2021
Moda Doğa dostu adımlar Yeni sezona Timberland'in TrueCloud teknolojisi ile ürettiği modellerle giriyoruz.
12.01.2021
Moda Timberland x Supreme ile kışa hazırız Timberland x Supreme iş birliğiyle hazırlanan su geçirmez botlar ile hem tarz hem de konforlu bir kış sizi bekliyor.
12.11.2020
Son Eklenenler
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda Modaseverlere müjde var Sağlık sektöründe öncü çalışmalarıyla tanınan Amerikan Hastanesi, 100.Yılında modaseverleri de unutmadı.
15.04.2021