All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.10.2020 Çevre dostu şıklık Merve Girgin

Eko-inovatif bir bot serisi ile karşımıza çıkan Timberland, kış gardırobuna kolayca uyum sağlayacak.

Kış mevsimi yaklaşırken, gardırobumuza uyum sağlayacak yeni parçaları bulma telaşına girdik. Özellikle seçeceğimiz ayakkabı modellerinin hem şık hem dayanıklı olması önem arz ediyor. Timberland, yeni sezonun hit ürünü olarak sunduğu Timberland Malynn Earthkeepers serisi ile dinamik, modern ve estetik bir görünüm vadediyor. Şehirli kadınların günlük rutinlerine uyum sağlayarak hem gündüz hem gece gardırobuna yenilik getirmeyi amaçlıyor. Gücünü günümüzün öne çıkan stilinden aldığı gibi, çevre dostu felsefesiyle de ilgi çekiyor. Timberland tüm üretim tekniklerinde neredeyse tamamen organik, yenilenebilir ve geri dönüştürülmüş malzemeler kullanıyor. Su geçirmez özelliği ise sağlamlığını kanıtlar nitelikte. Timberland Malynn kadın botları estetik detaylarla ve ultra hafif özelliği ile stilinizi zarifçe tamamlayacak.

timberland
Benzer İçerikler
Moda Çevre dostu şıklık Eko-inovatif bir bot serisi ile karşımıza çıkan Timberland, kış gardırobuna kolayca uyum sağlayacak.
06.10.2020
Lifestyle Timberland’in 2030 vizyonu Timberland 2030 vizyonundan bahsettiği açıklamayı alkışlamamak elde değil.
07.09.2020
Moda Plastik atıklardan sneaker Geri dönüştürülmüş materyallerden elde edilen ürünlerin kıyafet olmasına alıştık. Evet ama ya sneaker modelleri?
10.03.2020
Son Eklenenler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020