All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.07.2020 Çevre dostu çocuklar Bağlan Keskin

Flik Flak çocuklar için hem öğretici hem de eğlenceli bir sürpriz hazırladı!

Dünyada çocuklar tarafından en çok sevilen saat markası olan Flik Flak, gelecek nesiller için %100 uyumlu biyo-bazlı paketlemeleriyle çocuklarımızın geleceğini garanti altına almayı hedeflerken, sürdürülebilir öğrenme ve sağlam ürün kalitesine olan bağlılığını da güçlendiriyor. Nişasta, selüloz lifleri, su ve özel bir Premiks’den üretilen bu çevre dostu saat kutuları tamamen çevreye zarar vermeden gübreleşirken, kutuların kağıt kılıfları da geri dönüştürülebiliyor.

Dünya çapında bu yaza damga vuracak “Pool in Miami” koleksiyonundaki saatler çocuklar için hem eğitici hem de çok eğlenceli. Çevre dostu Flik Flak paketleri, her yıl yeniden ekilebilen ve %68 nişasta içeren yenmeyen patateslerden yapılmaktadır. Böylelikle az su ve enerji harcanarak bir hektar patates ile 500.000 Flik Flak paketi üretilebilmektedir. GDO içermeyen bu patatesler, minimum su ihtiyacı ile Kuzey Avrupa’da tarıma uygun olmayan arazilerde yetiştirilmektedir. Uluslararası sertifika, biyo-bazlı, gübreleşen ve geri dönüştürülebilir özelliklere sahip olduğu için, yeni çözüm arayışına da böylelikle son veriyor.

Flik Flak
Pool in Miami
Swatch
Benzer İçerikler
Moda Çevre dostu çocuklar Flik Flak çocuklar için hem öğretici hem de eğlenceli bir sürpriz hazırladı!
01.07.2020
Son Eklenenler
Moda Millie’den Chuck modeli Millie By You projesi lanse edildi.
06.08.2020
Moda İlham veren tenis stili Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.
06.08.2020
Moda Yaratıcılığın geri dönüşümü Chinatown Market ve Allbirds yeni bir özgünlüğe imza atmak için gün sayıyor.
05.08.2020