All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.11.2020 Cardi B’nin Reebok heyecanı Onur Özcan

Şarkılarından giyim tarzına attığı her adım, söylediği her söz olay olan Cardi B, Reebok ile özel bir koleksiyona imza atıyor.

Yolları 2018 yılında kesişen Cardi B ve Reebok ikilisi yeni bir iş birliği ile yeniden karşımızda. Amerikan stilini en iyi şekilde yansıtan markalardan biri olan Reebok markası altında sunulacak koleksiyon, duyurulduğu andan itibaren tüz ilgiyi üzerine topladı. Markanın ikonik Club C modeline kendi tarzından dokunuşlar ekleyen Cardi B, yeni koleksiyon için oldukça heyecanlı. Ünlü yıldızın heyecanının asıl sebebi ise Reebok’la çalışmalarına kaldığı yerden devam etmesi değil, ilk ayakkabı koleksiyonunu duyurması.

Cardi B ilk ayakkabı koleksiyonu için ilhanımı distopik bir düyadan alıyor. Bu özel koleksiyonda Club C modeli Club C Cardı, Club C Double, Cardı Coated Club C Double versiyonlarıyla karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra koleksiyonda birer adet çocuk ve bebek ayakkabı tasarımı da bulunuyor. Koleksiyonda yer alan tasarımlar siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleriyle yer alıyor. Bunun dışında dikkat çeken detaylardan biri ise tasarımlarda rugan materyal kullanılması. Tasarımların yanı sıra bu iş birliğinde bizleri en çok etkileyen şey ünlü yıldızın seçtiği "B Unexplainable" (Açıklanamaz Ol) sloganı. "B Unexplainable" ile Reebok ve Cardi B, toplumun kadınlara dayattığı kalıpları yıkmaya geliyor.

Sunulduğu andan itibaren kısa sürede tükenmesi beklenen koleksiyon ürünlerine 13 Kasım'dan itibaren Reebok resmi sitesi üzerinde ulaşabilir ya da Les Benjamins ve Beymen üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Cardi B
Reebok
Benzer İçerikler
Lifestyle Müziğin başarılı kadınları Yılın önemli ödül törenlerinden olan "Billboard Women in Music", müzik dünyasının başarılı kadınlarını onurlandıracak.
24.11.2020
Moda Cardi B’nin Reebok heyecanı Şarkılarından giyim tarzına attığı her adım, söylediği her söz olay olan Cardi B, Reebok ile özel bir koleksiyona imza atıyor.
13.11.2020
Moda Reebok ile Kerby Jean-Raymond Kerby Jean-Raymond, yeni göreviyle ayakkabıdan giyime kadar şirketteki tüm tasarımlarla buluşmaya hazırlanıyor.
02.10.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020