All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.05.2020 Calzedonia Group çok heyecanlı Yunus Başaran

Calzedonia, Intimissimi ve Falconeri sizlere kavuşacakları için sabırsızlanıyor.

Covid-19 pandemisi sebebiyle mağazalarını kapatan markalar, hükümetimizin aldığı normalleşme kararları sonrası birlikteliklerine devam etmek üzere hamlelerde bulunuyor. Hali hazırda açılmaya başlanan mağazalara Calzedonia Group bünyesindeki Calzedonia, Iıntimissimi ve Falconeri mağazaları da ekleniyor. Calzedonia Group, bugün yaptığı açıklamaya göre tüm dünyada normalleşmeye yönelik adımları attıklarını ve böylelikle 1 Haziran itibariyle açılacaklarını özlem dolu bir mesajla belirtti.

Ayrıca Calzedonia Group markaları bu kapsamda çok özel promosyonlar sunmaya hazırlanıyor. Çorap, tayt ve plaj giyiminde öncü olan Calzedonia seçili kadın ve çocuk çoraplarında 2 al 1 öde kampanyası ile sevenlerini ağırlayacak. Bu yaz plajlara etkileyici bir dönüş yapmak isteyenler için de Calzedonia, plaj giyiminde 400 TL’lik alışverişe stillerini tamamlamaları için plaj çantası hediye edecek. Zarafeti ve şıklığı temsil eden Intimissimi ise geri dönüşünü kutlamak ve geri dönüş mutluluğunu paylaşmak için 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara özel Intimissimi çantası hediye edecek.

Calzedonia
Intimissimi
Falconeri
Covid-19
Benzer İçerikler
Moda Koruma kalkanı Louis Vuitton Burberry’den sonra Louis Vuitton’da ikonik koruyucu siperliği ile pandemi sürecine ortak oluyor.
11.09.2020
Lifestyle 6 Sosyal Mesafeli Etkinlik Pandemi sonrası “yeni normal” sürece alışırken sosyal aktivitelerimiz de değişiyor. Sosyal mesafeye dikkat ederek rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz yaz aktivitelerini keşfedin.
23.07.2020
Moda Calzedonia Group çok heyecanlı Calzedonia, Intimissimi ve Falconeri sizlere kavuşacakları için sabırsızlanıyor.
29.05.2020
Son Eklenenler
Moda Beymen Club’tan mesaj var 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını lanse eden bir isim de Beymen Club odlu.
21.09.2020
Moda Raf Simons’tan yeni haber Belçikalı moda tasarımcısının bir sonraki adımı ne olacak?
21.09.2020
Moda Ice Cream ile stil dersleri Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.
17.09.2020