All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.05.2020 Calzedonia Group çok heyecanlı Yunus Başaran

Calzedonia, Intimissimi ve Falconeri sizlere kavuşacakları için sabırsızlanıyor.

Covid-19 pandemisi sebebiyle mağazalarını kapatan markalar, hükümetimizin aldığı normalleşme kararları sonrası birlikteliklerine devam etmek üzere hamlelerde bulunuyor. Hali hazırda açılmaya başlanan mağazalara Calzedonia Group bünyesindeki Calzedonia, Iıntimissimi ve Falconeri mağazaları da ekleniyor. Calzedonia Group, bugün yaptığı açıklamaya göre tüm dünyada normalleşmeye yönelik adımları attıklarını ve böylelikle 1 Haziran itibariyle açılacaklarını özlem dolu bir mesajla belirtti.

Ayrıca Calzedonia Group markaları bu kapsamda çok özel promosyonlar sunmaya hazırlanıyor. Çorap, tayt ve plaj giyiminde öncü olan Calzedonia seçili kadın ve çocuk çoraplarında 2 al 1 öde kampanyası ile sevenlerini ağırlayacak. Bu yaz plajlara etkileyici bir dönüş yapmak isteyenler için de Calzedonia, plaj giyiminde 400 TL’lik alışverişe stillerini tamamlamaları için plaj çantası hediye edecek. Zarafeti ve şıklığı temsil eden Intimissimi ise geri dönüşünü kutlamak ve geri dönüş mutluluğunu paylaşmak için 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara özel Intimissimi çantası hediye edecek.

Calzedonia
Intimissimi
Falconeri
Covid-19
Benzer İçerikler
Moda Üçüncü mağazasıyla iddia sahibi Geçtiğimiz yıl ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan ünlü İtalyan markası Falconeri üçüncü mağazasının kapılarını açtı.
28.09.2020
Moda Koruma kalkanı Louis Vuitton Burberry’den sonra Louis Vuitton’da ikonik koruyucu siperliği ile pandemi sürecine ortak oluyor.
11.09.2020
Lifestyle 6 Sosyal Mesafeli Etkinlik Pandemi sonrası “yeni normal” sürece alışırken sosyal aktivitelerimiz de değişiyor. Sosyal mesafeye dikkat ederek rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz yaz aktivitelerini keşfedin.
23.07.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020