All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.05.2020 Calzedonia Group çok heyecanlı Yunus Başaran

Calzedonia, Intimissimi ve Falconeri sizlere kavuşacakları için sabırsızlanıyor.

Covid-19 pandemisi sebebiyle mağazalarını kapatan markalar, hükümetimizin aldığı normalleşme kararları sonrası birlikteliklerine devam etmek üzere hamlelerde bulunuyor. Hali hazırda açılmaya başlanan mağazalara Calzedonia Group bünyesindeki Calzedonia, Iıntimissimi ve Falconeri mağazaları da ekleniyor. Calzedonia Group, bugün yaptığı açıklamaya göre tüm dünyada normalleşmeye yönelik adımları attıklarını ve böylelikle 1 Haziran itibariyle açılacaklarını özlem dolu bir mesajla belirtti.

Ayrıca Calzedonia Group markaları bu kapsamda çok özel promosyonlar sunmaya hazırlanıyor. Çorap, tayt ve plaj giyiminde öncü olan Calzedonia seçili kadın ve çocuk çoraplarında 2 al 1 öde kampanyası ile sevenlerini ağırlayacak. Bu yaz plajlara etkileyici bir dönüş yapmak isteyenler için de Calzedonia, plaj giyiminde 400 TL’lik alışverişe stillerini tamamlamaları için plaj çantası hediye edecek. Zarafeti ve şıklığı temsil eden Intimissimi ise geri dönüşünü kutlamak ve geri dönüş mutluluğunu paylaşmak için 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara özel Intimissimi çantası hediye edecek.

Calzedonia
Intimissimi
Falconeri
Covid-19
Benzer İçerikler
Moda Calzedonia Group çok heyecanlı Calzedonia, Intimissimi ve Falconeri sizlere kavuşacakları için sabırsızlanıyor.
29.05.2020
Lifestyle adidas sizleri dayanışmaya davet ediyor Evde spor yaparak Covid-19 Fonu’na bağış yapabileceğinizi biliyor muydunuz?
29.05.2020
Lifestyle Vans’in eğlenceli içerikleri Vans, sizlere dünyasındaki kişilerin yaratıcı kalmak için neler yaptığını öğrenmek ve ilham almak için içerikler sunuyor.
11.05.2020
Son Eklenenler
Moda Pharrell’den insan ırkına İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.
06.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020