All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.01.2021 Burberry'den kısa film sürprizi Onur Özcan

Burberry, Çin Öküz yılına özel hazırladığı koleksiyonu bir kısa filmle taçlandırıyor.

Burberry’nin 2021’de imza attığı ilk kısa film olan “A New Awakening” filminde yönetmenlik koltuğuna Hong-Kong’lu yönetmen Derek Tsang oturuyor. Filmde yer alan karakter görme, tatma, işitme, hissetme ve koklama duyularımızı keşfe çıkıyor. Hazırlanan kısa film doğaya, mevsimlere, aşka ve özellikle ilkbahara bir övgü niteliğinde. Filmdeki karakterin en temel hisleri bile deneyimlerken hissettikleri, tecrübeleri hikayeyi ve en son vereceği kararı şekillendiriyor. “A New Awakening” filmi kendini yeniden keşfetme hikayesini gözler önüne seriyor. Ustaca yönetilmiş film başladığı andan itibaren izleyiciyi de hikayenin içine alıyor. Kostümler arasında yer alan Burberry 2021 kapsül koleksiyonundan karşımıza çıkan parçalar hikayeye eşlik ediyor. Umuyoruz ki filmde de anlatıldığı gibi 2021 yılı hepimiz için yeni uyanışlara ev sahipliği yapan bir yıl olur. Burberry’nin Çin Öküz yılına özel hazırladığı kısa filme yakından bakalım.

Burberry
Çin Yeni Yılı
Benzer İçerikler
ALL Men Doğaya saygı Burberry 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile doğaya saygı niteliği taşıyan birçok ürünü bir araya getiriyor.
24.02.2021
Moda Burberry'den kısa film sürprizi Burberry, Çin Öküz yılına özel hazırladığı koleksiyonu bir kısa filmle taçlandırıyor.
25.01.2021
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021