All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.04.2020 Boyutlar arası rekabet Tamer Tezcan

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi çantalar adeta boyut değiştiriyor.

Yeterince büyük değil!

Tüm gün yanımızda taşıdığımız çantamız günlük hayatımızda aslında bir kurtarıcı görevinde. Boyutu büyüdükçe işlevi de artan büyük model çantalara istediğiniz her şeyi sığdırmak mümkün. Tüm ihtiyaçlarınızı taşıyabileceğiniz 2020’nin yükselişe geçen bu modeli sizce de “büyük” şansı hak etmiyor mu?

 

Ufacık Tefecik

Jacquemus Le Chiquito modeli çantasını tanıttığında adeta sansasyon yaratmıştı. İçine sadece kredi kartı, nakit, ve belki bir ruj sığdırabileceğiniz bu çanta, Instagram’ın it bag’i oldu. Ne zaman sadece bir bozuk paranın sığabileceği modeli Le Petit Chiquito çıktı, mikro çantaların uzun süre bir yerlere kaybolmayacağı kesinleşti. Yanında çok bir şey taşımayı sevmeyenler bu modele bayılacak!

AKSESUAR
Benzer İçerikler
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Moda Çok amaçlı çantalar Gündelik mücadeleniz sırasında size kolaylık sağlayacak çok amaçlı çantalar, gizli silahınız olacak.
29.06.2020
Moda Midyenin büyüsü Bir midye kabuğunun arsından dünyaya bakmak...
26.06.2020
Son Eklenenler
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda Modaseverlere müjde var Sağlık sektöründe öncü çalışmalarıyla tanınan Amerikan Hastanesi, 100.Yılında modaseverleri de unutmadı.
15.04.2021