All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.04.2020 Boyutlar arası rekabet Tamer Tezcan

Günlük hayatımızın vazgeçilmezi çantalar adeta boyut değiştiriyor.

Yeterince büyük değil!

Tüm gün yanımızda taşıdığımız çantamız günlük hayatımızda aslında bir kurtarıcı görevinde. Boyutu büyüdükçe işlevi de artan büyük model çantalara istediğiniz her şeyi sığdırmak mümkün. Tüm ihtiyaçlarınızı taşıyabileceğiniz 2020’nin yükselişe geçen bu modeli sizce de “büyük” şansı hak etmiyor mu?

 

Ufacık Tefecik

Jacquemus Le Chiquito modeli çantasını tanıttığında adeta sansasyon yaratmıştı. İçine sadece kredi kartı, nakit, ve belki bir ruj sığdırabileceğiniz bu çanta, Instagram’ın it bag’i oldu. Ne zaman sadece bir bozuk paranın sığabileceği modeli Le Petit Chiquito çıktı, mikro çantaların uzun süre bir yerlere kaybolmayacağı kesinleşti. Yanında çok bir şey taşımayı sevmeyenler bu modele bayılacak!

AKSESUAR
Benzer İçerikler
Moda Bileklerde altın detay Yazın yaklaşmasıyla aksesuara olan ilgi de artmaya başladı. Her yaz yükselen halhallar bu yaz altın zincir olarak karşımıza çıkıyor.
27.05.2020
Moda Konforlu şıklık Dünyaca ünlü markaların birer klasik olmaya aday sneaker modelleri.
19.05.2020
Moda İçimizdeki romantik 2020 İlkbahar-Yaz sezonundan romantik aksesuarlar.
11.05.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020