All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 19.10.2020 Boyner’den yeni koleksiyon Onur Özcan

Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.

Boyner, Selma Çilek ile birlikte özel tasarımların yer aldığı yeni bir koleksiyona imza attı. Zamansız ve dikkat çekici parçalardan oluşan koleksiyonda kazaklardan elbiselere 60 parça ürün yer alıyor. SELMACILEK X BOYNER koleksiyonunda şık kadınların gardıroplarının vazgeçilmez ürünleri deri, hazır giyim ve dış giyim olarak 3 kategoriden oluşuyor. Koleksiyondaki en çok dikkat çeken nokta ise tasarımlarda kullanılan vegan deri materyal. Tamamı vegan, 15 parçadan oluşan deri ürün Sonbahar-Kış sezonunda sizlere eşlik edecek. Koleksiyon renk paletini sonbaharın vazgeçilmez renklerinden olan siyah, bordo, haki yeşili, kahve rengi ve krem rengi yer alıyor.

Boyner
Selma Çilek
Benzer İçerikler
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Moda dünyasının dinamikleri değişiyor Boyner ve Lee Cooper, sürdürülebilir ve çevre dostu iş birlikleri ile moda anlayışımızı değiştirmeye geliyor.
22.09.2020
Alışveriş Sold Out Fest başlıyor! Pandemi sebebiyle etkinliklerin azaldığı bu günlerde Sold Out indirim festivali sayesinde güvenli bir şekilde ailece vakit geçirip alışveriş yapabilirsiniz.
17.09.2020
Son Eklenenler
Moda Romantik şıklık Kış sezonuna özel tasarımlarıyla dikkat çeken Zum, her stile uygun görünümleriyle sizi romantik bir şıklığa davet ediyor.
02.12.2020
Moda Jacquemus pembesi Moda dünyasının en sevilen tasarımcıları arasına adını hızla yazdıran Simon Porte Jacquemus, 2020 yılını pembeye adadığı özel bir kapsül koleksiyonla sonlandırıyor.
02.12.2020
Moda Prada ve adidas’ın yeni buluşması İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.
02.12.2020