All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 19.10.2020 Boyner’den yeni koleksiyon Onur Özcan

Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.

Boyner, Selma Çilek ile birlikte özel tasarımların yer aldığı yeni bir koleksiyona imza attı. Zamansız ve dikkat çekici parçalardan oluşan koleksiyonda kazaklardan elbiselere 60 parça ürün yer alıyor. SELMACILEK X BOYNER koleksiyonunda şık kadınların gardıroplarının vazgeçilmez ürünleri deri, hazır giyim ve dış giyim olarak 3 kategoriden oluşuyor. Koleksiyondaki en çok dikkat çeken nokta ise tasarımlarda kullanılan vegan deri materyal. Tamamı vegan, 15 parçadan oluşan deri ürün Sonbahar-Kış sezonunda sizlere eşlik edecek. Koleksiyon renk paletini sonbaharın vazgeçilmez renklerinden olan siyah, bordo, haki yeşili, kahve rengi ve krem rengi yer alıyor.

Boyner
Selma Çilek
Benzer İçerikler
Güzellik Bakım zamanı: La Colline Soğuk havalardan dolayı bakıma ihtiyaç olan ciltlerimizin yardımına La Colline koşuyor.
12.01.2021
Moda Yeni koleksiyonuyla Ceylan Kolat Dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarının yanı sıra Türkiye’nin en sevilen markalarını bir arada sunan ve son dönemde yaptığı tasarımcı işbirlikleriyle moda dünyasında adından söz ettiren Boyner, yepyeni bir koleksiyona imza attı. Doğadan aldığı ilhamı desenlere taşıyan illüstratör ve tasarımcı Ceylan Kolat tarafından kurulan Fonfique markası ile bir araya gelen Boyner, 2020-21 Sonbahar-Kış sezonu için sunulan Fonfique for Boyner koleksiyonuyla aksesuar tutkunları ile buluşuyor. Öyleyse koleksiyonu daha yakından incelemek için Ceylan Kolat ile sohbetimize başlayalım.
22.12.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021