All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 09.06.2020 Boyner ve Cansu bir arada Yunus Başaran

Boyner Style Tips’in ilk konuğu Cansu Akın...

Boyner, yeni projesiyle sosyal medyanın önde gelenlerin ve stilistlerin 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda yer alan sevilen parçalar ile kombin önerisi verdiği Style Tips’i lanse etti. Kadın ve erkekler için günlük hayatta kullanılabilecek kombin önerilerini veren ilk isim ise ALL Mayıs sayısının kapak konuğu, başarılı Influencer Cansu akın. Proje devam ettiği sürece farklı isimler ile modanın nabzı tutulmaya devam edecek. 

Cansu’nun kadınlar için tercihi Boyner Yaz koleksiyonundaki beyaz sneaker modelleriyle kombinlenen elbiseler, renkli sandaletlerle kombinlenen denim şortlar, basic tişörtler ile topuklu terlikler oldu. Erkekler için ise gömlek-chino ikilisi, kargo pantolon ve basic tişörtler, beyaz sneaker üzeri denim pantolonlar gibi spor seçimler görülüyor. Tüm kombinlere www.boyner.com adresinde ve Boyner mağazalarında bulunmakta.

Boyner
Cansu Akın
2020
İlkbahar-Yaz
Style Tips
Benzer İçerikler
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020
Lifestyle AMA Kazananlar Amerikan Müzik Ödülleri dün gece sahiplerini buldu.
23.11.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020