All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 23.09.2020 Blackpink Lisa karşınızda Onur Özcan

Fransız modaevinin yeni global marka elçisi kim oldu?

Celine yeni marka elçisi olarak Blackpink’ten Lisa’yı seçti. Hedi Slimane’ın 2018 yılında markanın kreatif direktörü koltuğuna oturmasından beri Slimane önderliğinde seçilen ilk globalelçi Lisa oldu. 23 yaşındaki genç şarkıcı hislerini şu sözlerle açıkladı; “Benim için Celine rakipsiz bir marka ve Hedi Slimane giysi tasarımından fotoğrafçılığa çok yönlü büyük bir yetenek. Hedi Slimane bu eşsiz, inanılmaz ve çekici dünyayı vizyonuyla yaratıyor. Her zaman onu çalışmalarından ilham aldım. Hedi için Celine’in ilk elçisi olmak benim için büyük bir onur ve zevk.” Yeni global elçi Lisa, tanıtım fotoğrafları için markanın artistik direktörü Hedi Slimane’nın objektifinin karşısına geçti.

Céline
Hedi Slimane
Blackpink
Lisa
Benzer İçerikler
Moda Blackpink Lisa karşınızda Fransız modaevinin yeni global marka elçisi kim oldu?
23.09.2020
Son Eklenenler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020