All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 23.09.2020 Blackpink Lisa karşınızda Onur Özcan

Fransız modaevinin yeni global marka elçisi kim oldu?

Celine yeni marka elçisi olarak Blackpink’ten Lisa’yı seçti. Hedi Slimane’ın 2018 yılında markanın kreatif direktörü koltuğuna oturmasından beri Slimane önderliğinde seçilen ilk globalelçi Lisa oldu. 23 yaşındaki genç şarkıcı hislerini şu sözlerle açıkladı; “Benim için Celine rakipsiz bir marka ve Hedi Slimane giysi tasarımından fotoğrafçılığa çok yönlü büyük bir yetenek. Hedi Slimane bu eşsiz, inanılmaz ve çekici dünyayı vizyonuyla yaratıyor. Her zaman onu çalışmalarından ilham aldım. Hedi için Celine’in ilk elçisi olmak benim için büyük bir onur ve zevk.” Yeni global elçi Lisa, tanıtım fotoğrafları için markanın artistik direktörü Hedi Slimane’nın objektifinin karşısına geçti.

Céline
Hedi Slimane
Blackpink
Lisa
Benzer İçerikler
Moda Blackpink Lisa karşınızda Fransız modaevinin yeni global marka elçisi kim oldu?
23.09.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Virgil Abloh'un merak uyandıran hamlesi Virgil Abloh, paylaştığı görsel ile merak uyandırdı.
15.01.2021