All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 27.05.2020 Bileklerde altın detay Dilara Yılmaz

Yazın yaklaşmasıyla aksesuara olan ilgi de artmaya başladı. Her yaz yükselen halhallar bu yaz altın zincir olarak karşımıza çıkıyor.

Küpeler, bilezikler, yüzükler… Yaz sezonu geldiğinde bu tarz aksesuarlara olan ilgi daha da artıyor. Bu sezon daha çok altın zincirlerin öne çıkması halhal trendini de etkiledi. Bottega Veneta’nın 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda sunduğu kendinden altın zinciri bulunan ayakkabılar, Instagram’ın popüler ayakkabılarından biri haline geldi. Bu yüzden altın zincir halhallarda yükselişe geçti. İnce ve kalın zincir şeklinde karşımıza çıkan halhalları birden fazla kombinleyebilirsiniz. Geçtiğimiz yaz sezonunda popülerlik kazanan deniz kabuğu modeller bu yaz sezonunda da yer alıyor. Terlikleriniz ve ayakkabılarınızla kombinleyerek daha şık görünüm yakalayacağınız halhallardan bu yaz mutlaka aksesuarlarınıza eklemelisiniz.

Galeri
Halhal
Aksesuar
2020
İlkabahar-Yaz
Bottega Veneta
Benzer İçerikler
Moda #ALLloves: Bottega Veneta Chain Casette Bottega Veneta, klasik Chain Cassette ve Stretch Sandals modellerine yeni görünümler kazandırıyor.
13.01.2021
Moda Bileklerde altın detay Yazın yaklaşmasıyla aksesuara olan ilgi de artmaya başladı. Her yaz yükselen halhallar bu yaz altın zincir olarak karşımıza çıkıyor.
27.05.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021