All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 27.05.2020 Bileklerde altın detay Dilara Yılmaz

Yazın yaklaşmasıyla aksesuara olan ilgi de artmaya başladı. Her yaz yükselen halhallar bu yaz altın zincir olarak karşımıza çıkıyor.

Küpeler, bilezikler, yüzükler… Yaz sezonu geldiğinde bu tarz aksesuarlara olan ilgi daha da artıyor. Bu sezon daha çok altın zincirlerin öne çıkması halhal trendini de etkiledi. Bottega Veneta’nın 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda sunduğu kendinden altın zinciri bulunan ayakkabılar, Instagram’ın popüler ayakkabılarından biri haline geldi. Bu yüzden altın zincir halhallarda yükselişe geçti. İnce ve kalın zincir şeklinde karşımıza çıkan halhalları birden fazla kombinleyebilirsiniz. Geçtiğimiz yaz sezonunda popülerlik kazanan deniz kabuğu modeller bu yaz sezonunda da yer alıyor. Terlikleriniz ve ayakkabılarınızla kombinleyerek daha şık görünüm yakalayacağınız halhallardan bu yaz mutlaka aksesuarlarınıza eklemelisiniz.

Galeri
Halhal
Aksesuar
2020
İlkabahar-Yaz
Bottega Veneta
Benzer İçerikler
Moda Bileklerde altın detay Yazın yaklaşmasıyla aksesuara olan ilgi de artmaya başladı. Her yaz yükselen halhallar bu yaz altın zincir olarak karşımıza çıkıyor.
27.05.2020
Son Eklenenler
Moda Pharrell’den insan ırkına İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.
06.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020