All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 21.09.2020 Beymen Club’tan mesaj var Yunus Başaran

2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını lanse eden bir isim de Beymen Club odlu.

Beymen ailesi içinde farklı bir yerde duran, yenilikçi çizgisini korumayı başaran Beymen Club, 2020-21 Sonbahar-Kış reklam kampanyasını yayınladı. Bu sezon özgürlük teması varlığını hissettirirken “Kendin gibi ol” mottosu ön plana çıkıyor. Tasarımlar kişisel konfor çevresinde şekilleniyor.

Bu sezon teknik kumaşlar ile sezon açan Beymen Club, kırmızı-fuşya, ekru-kahve ikilileriyle karşımızda. Markanın yenilikçi tavrını gördüğümüz grafik desenli sweatshirtler ve saten etekler ise favorimiz oldu bile. Koleksiyondaki sneaker modelleri, postallar, deri çapraz askılı çantalar ve modern twill ipek eşarplar görünümü güncelleştiren önemli unsurlar olarak öne çıkıyor. Ayrıca erkekler için klasik ceketleri denim pantolonlarla, takım elbiseleri denim gömleklerle kombinleyen Beymen Club, klasik erkek giyim kodlarına modern ve genç bir yorum katıyor.

Beymen Club
2020-21
Sonbahar-Kış
Benzer İçerikler
Güzellik Sonbaharda Cilt Bakımı Dr. Seran Göçer sonbahar mevisimine özel cilt bakım trendlerini ve cilt gençleştirme uygulamalarını kliniğinde verdiği özel bir davette tanıttı.
07.09.2021
Moda Olimpiyatta Les Benjamins Tokyo 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları için Les Benjamins Kreatif Direktörü Bünyamin Aydın, Tokyo'da yarışacak Türk sporcuların resmi spor kıyafetleri ile büyülüyor.
24.06.2021
Moda Yaz mevsiminin favorileri Eğlenceli yaz görünümlerinizi Beymen Club ile tamamlamaya hazırlanın!
26.05.2021
Son Eklenenler
Moda Aynı sahnede güçlü isimler Beymen Club, Büşra Develi ve Birkan Sokullu ile moda tutkunlarını yeni bir keşfe davet ediyor.
02.09.2021
Moda Pandora ile hikayeni anlat Yeni başlangıçların ve özel anların en güzel hediyesi olan Pandora, stilini göstermen ve hikayeni anlatman için yepyeni mücevherleriyle birlikte seni şık bir dünyaya davet ediyor. Bu davete kulak vermek ister misin?
02.09.2021
Moda Serena'dan sportif koleksiyon Serena Williams Nike ile yeni bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.
26.08.2021