All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.11.2020 Bella Hadid’in yeni yıl tercihi Onur Özcan

Michael Kors 2020 Holiday kampanyasında Bella Hadid bir yıldız gibi parladı.

Michael Kors 2020 Holiday kampanyasını ödüllü yönetmen Shruti Ganguly tarafından çekilen bir video ile duyurdu. Kampanya fotoğraflarına ise Terry Tsiolis imza attı. Yüksek enerjili kampanya çıkış noktasını bir sorudan alıyor “What Makes a Star?”. Set ortamında sıcak ve doğal bir tavırda ilerleyen videoda Michael Kors bizzat kendisi bu soruyu modellere yöneltiyor. Kampanyada Bella Hadid dışında Mayowa Nicholas ve Salomon Diaz da yer alıyor. Videoda yer alan MICHAEL Michael Kors ürünleri arasında gösterişli çantalar, parti elbiseleri, metalik görünümlü dış giyim ürünleri, Michael Kors Mens ürünleri arasında ise dış giyim ürünleri ve spor lüks aksesuarlar öne çıkıyor.

Bu kampanyanın diğerlerinden farkı “MK Edited By...” başlığının bizlere birçok sürpriz ismi vaat ediyor olması. Bakalım ilerleyen günlerde kimleri bu başlık altında göreceğiz. “MK Edited by Bella” bizlere Bella Hadid’in seçimlerini sunuyor; parti elbisesi, tüm kutlamalar için kullanabileceğiniz metalik topuklu ayakkabı, bir çift altın halka küpe ve iki adet şaşalı el çantası. “MK Edited by Bella” 3 Aralık’tan itibaren önce New York’ta sonra ise Milano, Tokyo ve Şangay gibi şehirlerde sunulacak.

Bella Hadid
Michael Kors
Benzer İçerikler
Moda Bella Hadid’in yeni yıl tercihi Michael Kors 2020 Holiday kampanyasında Bella Hadid bir yıldız gibi parladı.
13.11.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Moda Gigi Hadid’in yeni ikilisi Son zamanların en çok konuşulan iş birliği için Gigi Hadid perdeyi araladı.
14.09.2020
Son Eklenenler
Moda Romantik şıklık Kış sezonuna özel tasarımlarıyla dikkat çeken Zum, her stile uygun görünümleriyle sizi romantik bir şıklığa davet ediyor.
02.12.2020
Moda Jacquemus pembesi Moda dünyasının en sevilen tasarımcıları arasına adını hızla yazdıran Simon Porte Jacquemus, 2020 yılını pembeye adadığı özel bir kapsül koleksiyonla sonlandırıyor.
02.12.2020
Moda Prada ve adidas’ın yeni buluşması İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.
02.12.2020