All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 19.01.2021 Beklenen işbirlik: H&M x Simone Rocha Merve Girgin

Her yıl yeni markalarla çalışa H&M, bu yıl İrlandalı tasarımcı Simone Rocha ile ortak bir koleksiyon sunuyor.

H&M’in artık geleneksel halen gelen işbirliklerine bir yenisi ekleniyor. Geçtiğimiz yıllarda Moschino, Kenzo, Balmain ve Erdem gibi lüks markalarla çalışan H&M, bu yıl Londra Merkezli moda tasarımcısı Simone Rocha ile yeni bir koleksiyon sunmaya hazırlanıyor. H&M ve Simone Rocha koleksiyonu, Simone Rocha ile özdeşleşen kadın giyim parçalarının yanı sıra bu sefer erkek ve çocuk giyimini de kapsıyor. Ekoseli, işlemeli, çiçekli vb. pek çok özel tasarım kumaş, Simone Rocha’nın arşivlerinden ilham alınarak ortaya çıktı. Markanın favori tasarımlarının günümüze uyarlanmasıyla oluşan koleksiyon, İrlandalı tasarımcının kişisel etnik mirasından sanat tarihine kadar pek çok kaynağı kendine ilham alıyor. 11 Mart’ta satışa çıkması beklenen koleksiyon, Simone Rocha’nın marka olarak 10. yılını kutluyor bir anlamda. 

h&m
simone-rocha
Benzer İçerikler
Moda H&M x Simone Rocha işbirliğinin detayları Yılın beklenen işbirliği, lüks tasarımları ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.
22.02.2021
Moda Beklenen işbirlik: H&M x Simone Rocha Her yıl yeni markalarla çalışa H&M, bu yıl İrlandalı tasarımcı Simone Rocha ile ortak bir koleksiyon sunuyor.
19.01.2021
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021