All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.03.2021 Barbie'nin stili Salih Devrim

Başarılı tasarımcı Richard Quinn, koleksiyonunu ifade etmek için Barbie ile ortak bir çalışma içine girdi.

Yaşadığımız pandemi sürecinde tasarımcılar, koleksiyonlarını sunmak için farklı yöntemler aramaya devam ediyor. Dijital dünya ile buluşan moda dünyası, birçok yenilik ile karşımıza çıkıyor. En son çıtayı yükseltmeyi başaran Richard Quinn ise yeni koleksiyonunu Barbie ile ifade ediyor.  

Kabarık eteğin hacimsel gücü, oldukça süslü detaylarla Barbie bebeğin üzerinde büyüleyici bir etki yaratıyor. İşlenmesi sekiz günü, inşa edilmesi de iki günü bulan tasarım için Richard Quinn, "Bu sezon defile yapabilseydik, Barbie gösteriyi açmak için tercih edeceğimiz kadın olurdu" dedi. "Bu kadar çeşitli ve güzel bir oyuncak bebeklerle çalışmak gerçekten harika ve her şeyi minyatür yapmak çok eğlenceliydi.’’ sözleriyle de düşüncelerini dile getirdi. Quinn'in Barbie ile ortaklığı, resmi Instagram hesabı @barbiestyle'da paylaşılarak Londra Moda Haftası'nda yer alacağını açıkladı. Bakalım önümüzdeki dönemlerde moda dünyasını başka hangi özgün içerikler bekliyor olacak.

Richard Quinn
Barbie
Benzer İçerikler
Moda Barbie'nin stili Başarılı tasarımcı Richard Quinn, koleksiyonunu ifade etmek için Barbie ile ortak bir çalışma içine girdi.
01.03.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021