All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Bandanaları hazırlayın! Dilara Yılmaz

Bu sezon şapkaları kenara bırakın çünkü rengarenk fular ve eşarplar bandana formuyla en sevdiğiniz aksesuarınız olacak.

D vitamini vücudumuz için önemli bir vitamin. Güneş ise en büyük D vitamini kaynağı. Fakat fazla güneşe maruz kalmak  hem cildimize hem de saçlarımıza zarar verebiliyor. Güneşin verdiği zararı yazın önlemek için şapka ilk tercihimiz oluyor. Fakat görgü kurallarından dolayı her ortamda şapka takılamayacağı için buna nostaljik bir çözümümüz var, bandanalar! Desenli eşarplar ve fularlar bu sezon havalı bağlama stilleriyle bandanalara dönüşerek şapkaların yerini alıyor. Bağlama tarzlarıyla nostaljik bir hava yaratan bandanalarınızın kenarından bir tutam perçem çıkarabilirsiniz. 90’lı yılların sevilen trendinden ilham almanız için birkaç görünüm derledik.

AKSESUAR
Benzer İçerikler
Moda Bileklerde altın detay Yazın yaklaşmasıyla aksesuara olan ilgi de artmaya başladı. Her yaz yükselen halhallar bu yaz altın zincir olarak karşımıza çıkıyor.
27.05.2020
Moda Konforlu şıklık Dünyaca ünlü markaların birer klasik olmaya aday sneaker modelleri.
19.05.2020
Moda İçimizdeki romantik 2020 İlkbahar-Yaz sezonundan romantik aksesuarlar.
11.05.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020