All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Bandanaları hazırlayın! Dilara Yılmaz

Bu sezon şapkaları kenara bırakın çünkü rengarenk fular ve eşarplar bandana formuyla en sevdiğiniz aksesuarınız olacak.

D vitamini vücudumuz için önemli bir vitamin. Güneş ise en büyük D vitamini kaynağı. Fakat fazla güneşe maruz kalmak  hem cildimize hem de saçlarımıza zarar verebiliyor. Güneşin verdiği zararı yazın önlemek için şapka ilk tercihimiz oluyor. Fakat görgü kurallarından dolayı her ortamda şapka takılamayacağı için buna nostaljik bir çözümümüz var, bandanalar! Desenli eşarplar ve fularlar bu sezon havalı bağlama stilleriyle bandanalara dönüşerek şapkaların yerini alıyor. Bağlama tarzlarıyla nostaljik bir hava yaratan bandanalarınızın kenarından bir tutam perçem çıkarabilirsiniz. 90’lı yılların sevilen trendinden ilham almanız için birkaç görünüm derledik.

AKSESUAR
Benzer İçerikler
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Moda Çok amaçlı çantalar Gündelik mücadeleniz sırasında size kolaylık sağlayacak çok amaçlı çantalar, gizli silahınız olacak.
29.06.2020
Moda Midyenin büyüsü Bir midye kabuğunun arsından dünyaya bakmak...
26.06.2020
Son Eklenenler
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020
Moda MBFWİ 5.gün Moda haftası maratonun son günüyle birlikte sürprizlerle dolu bir haftayı tamamladık.
19.10.2020