All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.09.2020 Balenciaga’nın yeni yüzü Cardi B Salih Devrim

Beklenen haber: Balenciaga, yeni yüzü Cardi B ile eşsiz bir birliktelik başlatıyor.

İkonik tasarımlarla sürekli göz kamaştıran Cardi B, Balenciaga’ya düşkünlüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Stilinde sürekli Balenciaga’yı tercih eden Cardi B, stilisti Kollin Carter ile birlikte Balenciaga Kış 2020 kampanyası için heyecanlı bir yolculuğa çıkıyor.

Kampanyanın başrolünü üstlenen ünlü, bahçesinin kapılarını Balenciaga’ya açıyor. Yapay çimlerin üzerine uzanan Cardi B, Demma Gvasalia’ya ait olan siyah gece elbisesi ile şimdiden, çok konuşulacak bir birliktelik olduğunu kanıtlıyor. Paylaşılan karede Cardi B’nin elbisesinin ihtişamının yanında ünlü rapçiye eşlik eden sarı, yeşil neon oyuncaklar ve yeni Balenciaga Neo Classic çanta dikkatleri çekiyor. Kampanya fotoğrafı eylül ayına kadar Louvre Müzesi’nde kalacağı söyleniyor. Markanın ve Cardi B’nin ortak noktada buluştuğu kampanya sevenlerini oldukça heyecanlandırıyor. Gerçekleşecek gelişmeler için şimdiden heyecanlanıyoruz.

Cardi B
Balenciaga
Benzer İçerikler
Lifestyle Müziğin başarılı kadınları Yılın önemli ödül törenlerinden olan "Billboard Women in Music", müzik dünyasının başarılı kadınlarını onurlandıracak.
24.11.2020
Moda Cardi B’nin Reebok heyecanı Şarkılarından giyim tarzına attığı her adım, söylediği her söz olay olan Cardi B, Reebok ile özel bir koleksiyona imza atıyor.
13.11.2020
Moda Balenciaga’nın yeni yüzü Cardi B Beklenen haber: Balenciaga, yeni yüzü Cardi B ile eşsiz bir birliktelik başlatıyor.
03.09.2020
Son Eklenenler
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021