All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.09.2020 Balenciaga’nın yeni yüzü Cardi B Salih Devrim

Beklenen haber: Balenciaga, yeni yüzü Cardi B ile eşsiz bir birliktelik başlatıyor.

İkonik tasarımlarla sürekli göz kamaştıran Cardi B, Balenciaga’ya düşkünlüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Stilinde sürekli Balenciaga’yı tercih eden Cardi B, stilisti Kollin Carter ile birlikte Balenciaga Kış 2020 kampanyası için heyecanlı bir yolculuğa çıkıyor.

Kampanyanın başrolünü üstlenen ünlü, bahçesinin kapılarını Balenciaga’ya açıyor. Yapay çimlerin üzerine uzanan Cardi B, Demma Gvasalia’ya ait olan siyah gece elbisesi ile şimdiden, çok konuşulacak bir birliktelik olduğunu kanıtlıyor. Paylaşılan karede Cardi B’nin elbisesinin ihtişamının yanında ünlü rapçiye eşlik eden sarı, yeşil neon oyuncaklar ve yeni Balenciaga Neo Classic çanta dikkatleri çekiyor. Kampanya fotoğrafı eylül ayına kadar Louvre Müzesi’nde kalacağı söyleniyor. Markanın ve Cardi B’nin ortak noktada buluştuğu kampanya sevenlerini oldukça heyecanlandırıyor. Gerçekleşecek gelişmeler için şimdiden heyecanlanıyoruz.

Cardi B
Balenciaga
Benzer İçerikler
Moda Balenciaga’nın yeni yüzü Cardi B Beklenen haber: Balenciaga, yeni yüzü Cardi B ile eşsiz bir birliktelik başlatıyor.
03.09.2020
Son Eklenenler
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020
Moda Üçüncü mağazasıyla iddia sahibi Geçtiğimiz yıl ilk mağazasını Nişantaşı’nda açan ünlü İtalyan markası Falconeri üçüncü mağazasının kapılarını açtı.
28.09.2020
Moda Rains’in yeni trendleri Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
25.09.2020