All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.09.2020 Balenciaga’nın yeni yüzü Cardi B Salih Devrim

Beklenen haber: Balenciaga, yeni yüzü Cardi B ile eşsiz bir birliktelik başlatıyor.

İkonik tasarımlarla sürekli göz kamaştıran Cardi B, Balenciaga’ya düşkünlüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Stilinde sürekli Balenciaga’yı tercih eden Cardi B, stilisti Kollin Carter ile birlikte Balenciaga Kış 2020 kampanyası için heyecanlı bir yolculuğa çıkıyor.

Kampanyanın başrolünü üstlenen ünlü, bahçesinin kapılarını Balenciaga’ya açıyor. Yapay çimlerin üzerine uzanan Cardi B, Demma Gvasalia’ya ait olan siyah gece elbisesi ile şimdiden, çok konuşulacak bir birliktelik olduğunu kanıtlıyor. Paylaşılan karede Cardi B’nin elbisesinin ihtişamının yanında ünlü rapçiye eşlik eden sarı, yeşil neon oyuncaklar ve yeni Balenciaga Neo Classic çanta dikkatleri çekiyor. Kampanya fotoğrafı eylül ayına kadar Louvre Müzesi’nde kalacağı söyleniyor. Markanın ve Cardi B’nin ortak noktada buluştuğu kampanya sevenlerini oldukça heyecanlandırıyor. Gerçekleşecek gelişmeler için şimdiden heyecanlanıyoruz.

Cardi B
Balenciaga
Benzer İçerikler
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Moda Doğru seçim Cardi B Reebok, doğadan aldığı ilhamı hazırladığı iki yeni koleksiyona yansıtarak sürdürülebilir tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
16.02.2021
Lifestyle Müziğin başarılı kadınları Yılın önemli ödül törenlerinden olan "Billboard Women in Music", müzik dünyasının başarılı kadınlarını onurlandıracak.
24.11.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021