All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.03.2021 Ayrılamayan ikili Ataberk Kaçar

Yasemin Özilhan For Ipekyol koleksiyonu modaseverlerin gönlünü fethetmeye geliyor.

Türk tekstil sektörünün önde gelen markalarından Ipekyol, stiliyle modaseverlerin dikkatini çeken Yasemin Özilhan ile yeniden buluşuyor! Yasemin Özilhan for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2021 koleksiyonu Yasemin Özilhan’ın stilinden esinlenerek hazırlandı. 25 Parçadan oluşan koleksiyon; beyaz ve ekrunun kusursuz birlikteliğinden doğan denimler, arkası bağlama detaylı blazer ceketler, oversize denim gömlekler, yeşil tonlarından ilham alan crop toplar ile iddialı ve ilgi çekici bir şıklık sunuyor. 24 Mart itibariyle Ipekyol mağazalarında ve online’da satışa sunulan koleksiyon sayesinde, sıcak yaz güneşiyle uyumu yakalarken; hem gece hem de gündüze ayak uydurabilir, modaseverlerin dikkatlerini üzerinize toplayabilirsiniz!

Ipekyol
Yasemin Özilhan
Benzer İçerikler
Moda Ayrılamayan ikili Yasemin Özilhan For Ipekyol koleksiyonu modaseverlerin gönlünü fethetmeye geliyor.
26.03.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021