All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 05.02.2021 Altın Küre Ödülleri kırmızı halı Onur Özcan

Altın Küre Ödülleri'nin unutulmaz kırmızı halı görünümleri sizlerle. Sizin favoriniz hangisi?

Pandemi hayatımıza girdiğinden beri bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Ne yazık ki alışkanlıklarımızdan, sevdiğimiz aktivitelerden uzak kaldık. Her yıl heyecanla beklediğimiz birçok etkinlik ya iptal oldu ya da ertelendi. Defilelerden ödül törenlerine birçok etkinlik dijital olarak ve davetliler olmadan gerçekleşti ve bu yüzden adeta bir görsel şölen hissi yaşatan, gösterişli kırmızı halı seremonisinden de uzak kaldık. Gösteri dünyasında yer alan önemli isimlerin kırmızı halı heyecanı da bir süreliğine rafa kalktı. Kendall Jenner’dan Lady Gaga’ya, Angelina Jolie’den Nicole Kiman’a Altın Küre Ödülleri’nde kırmızı halının göz kamaştırıcı görünümlerine imza atan kadınları sizler için hazırladık. Favoriler arasında Atelier Versace imzalı zümrüt yeşili elbisesiyle Angelina Jolie,  ikonik görünümünü Valentino ile birleştiren Lady Gaga ve kan kırmızısı Dior elbisesiyle Jennifer Lawrence yer alıyor. Size gören şık kim?  

Kendall Jenner
Lady Gaga
Jenniffer Lawrence
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Güzellik Kris Jenner marka mı kuruyor? Kızlarının ardından Kris Jenner'ın da kozmetik sektörüne atıldığı konuşuluyor.
01.03.2021
Moda Altın Küre Ödülleri kırmızı halı Altın Küre Ödülleri'nin unutulmaz kırmızı halı görünümleri sizlerle. Sizin favoriniz hangisi?
05.02.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021