All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 30.04.2020 #ALLradar: Sophie Dahl Ataer Yarar

Yves Saint Laurent’ın kışkırtıcı kampanya çekimleri arasından düşen büyük beden model Sophie Dahl merceğimiz altında. 

2000'li yılların başında bebeksi kıvrımlarıyla İngiliz otoritelerini sarsan Sophie Dahl, tarihin en skandal ve belki de en kışkırtıcı çekimlerinden biriyle moda tarihinde hatrı sayılır bir yerin sahibi. Şu anda 42 yaşında, caz müzisyeni Jamie Cullum ve iki kızıyla birlikte yazar kimliğini ele alarak kariyerine devam ediyor olsa da beden ölçülerinden çok daha fazlasını sunabildiğini ispatlamış bulunmakta. 18 yaşında ilk kez moda perdesini araladı ve  birçok farklı moda deviyle çalışarak genç nesil için vücudunu benimse açısından oldukça ilham verici bir isim olarak anıldı. 
 

Moda
Sophie Dahl
Yves Saint Laurent
Benzer İçerikler
ALL Men Erkeklere terzi yolu göründü Bu yaz takımlar erkek gardırobunun vazgeçilmezi olacak.
05.05.2020
Moda ALL loves: sobehandmade Beste İnce ile 2020 İlkbahar-Yaz aksesuar modası ve kendi markası olan sobehandmade’e bu trendin nasıl yansıdığını bize anlatıyor.
03.05.2020
Ünlüler Megxit'te moda şöleni Eşi Prens Harry ile İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılan Meghan Markle, son görevleri için katıldığı davetlerde kıyafet seçimleriyle dikkat çekti.
01.05.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020