All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 30.04.2020 #ALLradar: Sophie Dahl Ataer Yarar

Yves Saint Laurent’ın kışkırtıcı kampanya çekimleri arasından düşen büyük beden model Sophie Dahl merceğimiz altında. 

2000'li yılların başında bebeksi kıvrımlarıyla İngiliz otoritelerini sarsan Sophie Dahl, tarihin en skandal ve belki de en kışkırtıcı çekimlerinden biriyle moda tarihinde hatrı sayılır bir yerin sahibi. Şu anda 42 yaşında, caz müzisyeni Jamie Cullum ve iki kızıyla birlikte yazar kimliğini ele alarak kariyerine devam ediyor olsa da beden ölçülerinden çok daha fazlasını sunabildiğini ispatlamış bulunmakta. 18 yaşında ilk kez moda perdesini araladı ve  birçok farklı moda deviyle çalışarak genç nesil için vücudunu benimse açısından oldukça ilham verici bir isim olarak anıldı. 
 

Moda
Sophie Dahl
Yves Saint Laurent
Benzer İçerikler
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Moda dünyasının dinamikleri değişiyor Boyner ve Lee Cooper, sürdürülebilir ve çevre dostu iş birlikleri ile moda anlayışımızı değiştirmeye geliyor.
22.09.2020
Son Eklenenler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020