All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 15.03.2021 #ALLloves: Loewe The Surplus Project Dilara Alkan

“The Surplus Project” kalan deri kumaşlardan yapılmış çanta koleksiyonu ile sürdürülebilir bir tasarım sunuyor.

2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu gazete formatında sergileyen Loewe, şimdi "The Surplus Project" adlı en yeni sürdürülebilirlik odaklı serisini piyasaya sürüyor. Seri, moda evinden kalan deriden yapılmış çantalara sahiptir.

Sepet çantaların silueti, 2015 İlkbahar-Yaz sezonunda Jonathan Anderson'ın markanın ilk podyumunda yer aldığı günden beri bir klasik haline gelmişti. Şimdi ise, çantaların geçmiş koleksiyonlardan kalan malzemeler kullanılarak hazırlanmış olduğunu görüyor. Loewe’nin alışık olduğumuz klasik ve yumuşak derileri, yeni çantalar ve “Yengeç” takıları yaratmak için bir araya getirildi. Cüzdanlar, renkli bir tasarımın yanı sıra tek renkli kahverengi ve mavi versiyonları da dahil olmak üzere üç farklı skala ile 11 Mart’tan itibaren Loewe’nin çevrimiçi mağazasında piyasaya çıktı.

Loewe
Benzer İçerikler
Moda #ALLloves: Loewe The Surplus Project “The Surplus Project” kalan deri kumaşlardan yapılmış çanta koleksiyonu ile sürdürülebilir bir tasarım sunuyor.
15.03.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021