All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 02.04.2021 #ALLlist: Alexander McQueen Curve Bag Yunus Başaran

Arzu nesneleri listemize yeni bir parça eklendi...

2021 İlkbahar-Yaz sezonuna giriş yaptığımız şu günlerde yeni sezon trendlerine baktığımızda olmazsa olmaz parçalar, aksesuarlar. Özellikle boyutları değişken birçok model ile çantalar ise radarımızda.

Sezonun en sevilen çanta modelleri arasında ise Alexander McQueen’in defilesinde görücüye çıkan Curve Bag, yeşil, sarı, pudra, fildişi, denim, taba ve siyah renkleriyle dikkatlerimizi çekiyor. Modelin ön yüzünde Alexander McQueen kabartma yazısı, arka yüzünde ise kabartma mühür logosu bulunuyor. Ayarlanabilir özel askısı, çapraz ya da omuzda kullanım sunuyor. Ülkemizde ise bu modeli Beymen, hem mağazaları aracılığıyla hem de beymen.com adresinden satışa sunuyor.

Beymen
Alexander McQueen
Curve Bag
Benzer İçerikler
Moda #ALLlist: Alexander McQueen Curve Bag Arzu nesneleri listemize yeni bir parça eklendi...
02.04.2021
Moda Farklı güçlü isimler Beymen, 33 başarılı kadınla bir araya gelerek Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor.
05.03.2021
Moda Sevgililer Günü'ne özel ayrıcalıklar Beymen Club'ın Sevgililer Günü'ne özel sunduğu seçenekleri incelemeyi unutmayın.
07.02.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021