All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.02.2021 Alexander McQueen ile doyasıya aşk Onur Özcan

Alexander McQueen, Sevgililer Günü ve Çin yeni yılına adadığı yeni koleksiyonuyla karşımızda.

Alexander McQueen, her zaman özel günler ve temalar için hazırladığı eşsiz tasarımlarla yüksek kaliteyi bir araya getiriyor. Sevgililer günü ve Çin yeni yılına adanan bu koleksiyonda da durum değişmiyor. Marka bu iki özel günü bir arada kutlayarak bizleri aşka ve umuda doğru bir yolculuğa çıkarmayı hedefliyor. Yeni koleksiyonda tasarımlar göz, ruj, dudak, kalp ve kuş figürleriyle karşımıza çıkıyor. Ürünlerde yer alan kuş figürleri umudu diğerleri ise aşkı temsil ediyor. Siyah, beyaz ve kırmızıdan oluşan renk paletinde altın rengi detaylardan oluşuyor. Tasarımlar arasında eşarp, ayakkabı, telefon kılıfı, çanta ve sneaker'lar yer alıyor. Eğer siz de Sevgililer Günü'nde sevdiklerinize onları ne kadar düşündüğünüzü hissetmek istiyorsanız bu koleksiyonda yer alan tasarımları inceleyebilirsiniz. 2021 yılının aşk ve umut dolu geçmesi dileğiyle.

Alexander McQueen
Sevgililer Günü
Benzer İçerikler
Moda #ALLlist: Alexander McQueen Curve Bag Arzu nesneleri listemize yeni bir parça eklendi...
02.04.2021
Moda Alexander McQueen ile doyasıya aşk Alexander McQueen, Sevgililer Günü ve Çin yeni yılına adadığı yeni koleksiyonuyla karşımızda.
06.02.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021