All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 08.05.2020 Aktif hayata uygun ve sürdürülebilir Yunus Başaran

Cos’tan ilk sürdürülebilir activewear koleksiyon geldi.

Yalın çizgileri, doğal malzemeleri ve huzur veren renk paletleri ile her sezon bizleri büyülemeyi başaran Cos, sürdürülebilir moda kavramına oldukça aşina. Markanın upcycle dönüşüm ve sürdürülebilirlik çalışmaları önceki sezonlarda sıkça karşımıza geliyordu. Şimdi marka, ilk sürdürülebilir activewear koleksiyonunu lanse ediyor. 2020 İlkbahar-Yaz sezonu içerisinde yer alan koleksiyon, organik pamuk, geri dönüştürülmüş polyester ve naylon gibi yenilenebilir materyallerden hayata geçmiş teknik kumaşlar içeriyor. 

İşlevselliği öne çıkan koleksiyon, dayanıklı temel parçalara yer veriyor. Üç modern renk seçeneğine sahipken, spor sütyeninin çabuk kuruması, sıkı bir görünüm sunması gibi anahtar özelliklere de sahip. Şu anda yalnızca online satışta olan koleksiyonun koronavirüs pandemisinden sonra mağazalara gelmesi bekleniyor. 

Cos
Sustainable
activewear
Benzer İçerikler
Moda Aktif hayata uygun ve sürdürülebilir Cos’tan ilk sürdürülebilir activewear koleksiyon geldi.
08.05.2020
Moda Çevre için yeniden Puma ve First Mile ikinci kez bir arada...
22.04.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020