All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 08.05.2020 Aktif hayata uygun ve sürdürülebilir Yunus Başaran

Cos’tan ilk sürdürülebilir activewear koleksiyon geldi.

Yalın çizgileri, doğal malzemeleri ve huzur veren renk paletleri ile her sezon bizleri büyülemeyi başaran Cos, sürdürülebilir moda kavramına oldukça aşina. Markanın upcycle dönüşüm ve sürdürülebilirlik çalışmaları önceki sezonlarda sıkça karşımıza geliyordu. Şimdi marka, ilk sürdürülebilir activewear koleksiyonunu lanse ediyor. 2020 İlkbahar-Yaz sezonu içerisinde yer alan koleksiyon, organik pamuk, geri dönüştürülmüş polyester ve naylon gibi yenilenebilir materyallerden hayata geçmiş teknik kumaşlar içeriyor. 

İşlevselliği öne çıkan koleksiyon, dayanıklı temel parçalara yer veriyor. Üç modern renk seçeneğine sahipken, spor sütyeninin çabuk kuruması, sıkı bir görünüm sunması gibi anahtar özelliklere de sahip. Şu anda yalnızca online satışta olan koleksiyonun koronavirüs pandemisinden sonra mağazalara gelmesi bekleniyor. 

Cos
Sustainable
activewear
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins Activewear ürünleri ile karşımızda Moda dünyasının yükselen değeri Les Benjamins, sokak kültürünü Activewear koleksiyonu ile buluşturuyor.
15.01.2021
Lifestyle Timberland’in 2030 vizyonu Timberland 2030 vizyonundan bahsettiği açıklamayı alkışlamamak elde değil.
07.09.2020
Moda Aktif hayata uygun ve sürdürülebilir Cos’tan ilk sürdürülebilir activewear koleksiyon geldi.
08.05.2020
Son Eklenenler
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda Modaseverlere müjde var Sağlık sektöründe öncü çalışmalarıyla tanınan Amerikan Hastanesi, 100.Yılında modaseverleri de unutmadı.
15.04.2021