All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 11.12.2020 Aile bağlarıyla Dolce & Gabbana Salih Devrim

Dolce & Gabbana, farklılıklardan yola çıkarak oluşturduğu Family Affair koleksiyonu ile büyüleyici bir şov gerçekleştirdi.

Dolce & Gabbana dediğimizde aklımıza ilk olarak büyüleyici şovlar geliyor. Birbirinden farklı konseptleriyle her seferinde etkileyici bir his yaratmayı başaran defileler bu sene dijital platformlarda yerini aldı. Şekil değiştiren moda dünyasının en güçlü markalarından olan Dolce & Gabbana ise Alta Moda defilesiyle özlediğimiz atmosferi moda tutkunlarıyla buluşturdu.

"Family Affair" adlı koleksiyonuyla aile temasını vurgulayan defile İtalya’da gerçekleşti. Farklı kişilikleri bir arada sunan koleksiyon markanın aile bağına olan imajını güçlendirirken, kozmopolitik aile yapısına ışık tutan tasarımlar ise Dolce & Gabbana’nın özgünlüğünü bir kez daha ortaya çıkarmış oldu. Farklı nesillerin ortaya çıkardığı benzersizlik ve çeşitlilikler, koleksiyonun ilham sürecine eşlik etti. Sadece tek bir sunumla kalmayacak olan bu kutlama üç farklı film ile Alta Moda, Alta Sartoria ve Alta Gioielleria koleksiyonlarını yansıtacak.

DG Alta Moda
Family Affair
Alta Sartoria
Alta Gioielleria
Benzer İçerikler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
Moda Yılbaşına özel ayrıcalıklar Yılın en güzel dönemine özel fırsatlar sunan Beymen, sevdiklerinize verebileceğiniz pek çok hediye seçeneği sunuyor.
31.12.2020
Moda Koza'nın kazananları açıklandı Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması bu yıl ilk kez dijital olarak gerçekleşti.
25.12.2020
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021