All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.04.2021 adidas yeni iş birliğini duyurdu Ataberk Kaçar

Tasarım mirasına yenilikçi bakış.

“PW Triple Black” koleksiyonunda altı ayakkabı stili ve tek renkli paletle dış giyim parçası bulunan koleksiyon, yaratıcılıkta sınır tanımayarak yeni simgelerle taçlandırılıyor. Koleksiyon, adidas’ın klasik siluetlerine saygı duruşunda bulunup, farklı bağlamda yeniden tasarlamayı amaçlıyor. adidas’ın miras silüetlerini tasarım yeniliğiyle birleştiren koleksiyon, boş bir tuval misali tamamen siyah bir görünümle karşımıza çıkıyor. Hem yaşam tarzı hem de spora dokunan ve New York City’nin soğuk kışından ilham alan işlevsel ve su geçirmez dış giyim parçaları, ilgiyi üzerlerine çekmeyi başardı. 19 Mart’ta online satışa sunulan koleksiyon, modaseverlerden tam puan aldı.

adidas
Benzer İçerikler
Moda adidas ve Lego'dan yeni koleksiyon! Dünyaca ünlü iki markanın kendilerine özgü tasarımları, işbirliği ile adidas’ın ikonik siluetlerine yansıyor.
10.05.2021
Moda adidas yeni iş birliğini duyurdu Tasarım mirasına yenilikçi bakış.
06.04.2021
Moda Wales Bonner'den yeni işbirliği 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonu için hazır olun!
02.04.2021
Son Eklenenler
Moda Aynı sahnede güçlü isimler Beymen Club, Büşra Develi ve Birkan Sokullu ile moda tutkunlarını yeni bir keşfe davet ediyor.
02.09.2021
Moda Pandora ile hikayeni anlat Yeni başlangıçların ve özel anların en güzel hediyesi olan Pandora, stilini göstermen ve hikayeni anlatman için yepyeni mücevherleriyle birlikte seni şık bir dünyaya davet ediyor. Bu davete kulak vermek ister misin?
02.09.2021
Moda Serena'dan sportif koleksiyon Serena Williams Nike ile yeni bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.
26.08.2021