All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.10.2020 adidas ve Lego tekrar bir arada Salih Devrim

adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.

Kısa bir süre önce ZX 8000 için bir araya gelen Logo ve adidas, ortak çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Önümüzdeki günlerde de aynı sahneyi paylaşacak olan ikili, yeni iş birliğinin müjdesini veriyor. İlham veren ve yaratıcı düşünceyle oluşturulan koleksiyon, spor hayatımızdaki yerini almaya hazırlanıyor. Lego’nun hayal gücüyle birleşen tasarımlar, giysiden ayakkabıya kadar birçok ürünle adidas’ın yelpazesini oluşturuyor.

Adidas Küresel Eğitimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aimee Arana, "Amacımız, her yaştan insana ilham vermek için ve bir araç olarak yaratıcılığa dayanan yaşamları değiştirmek için sporun gücünü kullanmaktır." sözleriyle koleksiyonun çocuklardan yetişkinlere kadar geniş bir kitleye hitap ettiğini belirtiyor. Yeni gelişmelerin ve koleksiyon ürünlerinin aralık ayından itibaren duyurulması, 2021 yılı boyunca da devam etmesi planlanıyor.

Lego
adidas
Aimee Arana
Benzer İçerikler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Lego tasarımıyla adidas ZX LEGO’nun tüm renklerini içeren, cesur ve eğlenceli görünümlü adidas ZX 8000 için geri sayım başladı.
09.09.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020