All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.05.2020 90’ların sevilen aksesuarı geri dönüyor! Dilara Yılmaz

Saçlarımızı toplayarak yaptığımız fıskiye topuzların başrol oyuncusu mandal tokalar, bu yaz sezonunda vazgeçilmez aksesuarınız olacak.

Doksanlı yılların tokaları teker teker geri döndü. Kumaş lastikler, çıtçıtlı tokalar, baretler ve taçlar iki sezondur saçlarımıza şekil verirken kullandığımız aksesuarlarımız oldu. 2020 Yaz sezonunda ise mandal tokalar popülerlik kazanıyor. Ünlü top model Bella Hadid’in geçtiğimiz kıştan beri saçlarını toplarken kullandığı mandal tokalar, yaz sezonu için rahat bir stil sunuyor. Topuz yaparken ya da açık saçlarınızı arkada toplarken çok rahat kullanacağınız mandal tokalardan hemen aksesuarlarınıza eklemelisiniz. Doksanların bu eğlenceli trendinden ilham almanız için sizler için birkaç görünüm seçtik.

Galeri Daha fazlasını göster
toka
trend
saç
Bella Hadid
2020
Benzer İçerikler
Moda 90’ların sevilen aksesuarı geri dönüyor! Saçlarımızı toplayarak yaptığımız fıskiye topuzların başrol oyuncusu mandal tokalar, bu yaz sezonunda vazgeçilmez aksesuarınız olacak.
22.05.2020
Ünlüler Hadid & Williams'tan tenis maçı Pandemi için düzenlenen yardımlarda şimdi sırada heyecanlı bir tenis maçı var.
01.05.2020
Son Eklenenler
Moda İyimserlik bu yazın teması Mango umut dolu mesajıyla yeni kampanyası Life In Bloom’u sunar.
29.05.2020
Moda Eşofman altlarında yeni dönem Karantina döneminde hepimizin severek giydiği eşofman altları yaz sezonunda güncelleniyor. Eşofmanlar şort olarak gardıroplarımızda yer almaya başlıyor.
29.05.2020
Moda Calzedonia Group çok heyecanlı Calzedonia, Intimissimi ve Falconeri sizlere kavuşacakları için sabırsızlanıyor.
29.05.2020