All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.05.2020 90’ların sevilen aksesuarı geri dönüyor! Dilara Yılmaz

Saçlarımızı toplayarak yaptığımız fıskiye topuzların başrol oyuncusu mandal tokalar, bu yaz sezonunda vazgeçilmez aksesuarınız olacak.

Doksanlı yılların tokaları teker teker geri döndü. Kumaş lastikler, çıtçıtlı tokalar, baretler ve taçlar iki sezondur saçlarımıza şekil verirken kullandığımız aksesuarlarımız oldu. 2020 Yaz sezonunda ise mandal tokalar popülerlik kazanıyor. Ünlü top model Bella Hadid’in geçtiğimiz kıştan beri saçlarını toplarken kullandığı mandal tokalar, yaz sezonu için rahat bir stil sunuyor. Topuz yaparken ya da açık saçlarınızı arkada toplarken çok rahat kullanacağınız mandal tokalardan hemen aksesuarlarınıza eklemelisiniz. Doksanların bu eğlenceli trendinden ilham almanız için sizler için birkaç görünüm seçtik.

Galeri Daha fazlasını göster
toka
trend
saç
Bella Hadid
2020
Benzer İçerikler
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Moda Gigi Hadid’in yeni ikilisi Son zamanların en çok konuşulan iş birliği için Gigi Hadid perdeyi araladı.
14.09.2020
Moda 90’ların sevilen aksesuarı geri dönüyor! Saçlarımızı toplayarak yaptığımız fıskiye topuzların başrol oyuncusu mandal tokalar, bu yaz sezonunda vazgeçilmez aksesuarınız olacak.
22.05.2020
Son Eklenenler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020