All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 05.01.2021 2021'in ikon adayı Merve Girgin

Prada'nın yeni Cleo çanta yorumunu bu yıl her yerde göreceğiz.

Prada’nın 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonu “Multiple Views”de sunulan Cleo aksesuarları markanın köklü mirasını yeniden yorumluyor. Markanın arşivinden yola çıkarak hazırlanan aksesuarlar, 2021 yılının en çok talep gören nesneleri olmaya aday. Özellikle Prada’nın geleneksel silüetlerine yeni bir bakış açısı getiren Cleo çanta, klasisizm ve fütürizmin sentezi olarak ortaya çıkıyor. Prada’ya göre, geçmişin yansımalarını gördüğümüz bu çanta aslında daima ileriye yönelmenin vücut bulmuş hali. Cleo çanta; siyah, beyaz, orkide pembesi ve Prada’nın ikonik mavisi gibi renkleriyle pek çok seçenek sunuyor. Yeni ve eskinin kusursuz birlikteliğine göndermede bulunan çantayı bu yıl sık sık göreceğiz gibi. 

prada
Benzer İçerikler
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021
Moda Billie Holiday, Prada kostümleri içinde Efsane caz sanatçısı Billie Holliday'in hayatını Prada kostümleri ile izlemeye ne dersiniz?
19.01.2021
Moda Prada ve Raf Simons bir arada Raf Simons ve Miuccia Prada’nın ilk ortak koleksiyonundan kampanyalar görselleri geldi.
18.01.2021
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021