All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.08.2021 Yıldızı parlayanlar: Güneş Salih Devrim

Apple Music, Yıldızı Parlayanlar programı ile yükselen yetenekleri gün yüzüne çıkarıyor.

Müziğin hayatımızda birçok role sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bazen en mutlu bazen ise en hüzünlü anlarımızda duygularımızı ifade etmemizi sağlayan şarkılar, bu kez Apple Music ile taçlanıyor. Apple Music bugün, yükselen yetenekleri belirlemeye, sergilemeye ve yükseltmeye yönelik aylık sanatçı girişimi olan Yıldızı Parlayanlar programını Türkiye’de şarkıcı Güneş ile başlatıyor. Apple Music ekibi her ay, platformun tüm gücünden yararlanarak tanıtımını yapmak üzere bir sanatçı seçiyor ve bu sanatçının dünya çapındaki büyüyen müzik hayranları kitlesine sanatçı hakkında farkındalık kazandırmak için Apple Music’te yayınlıyor.

Şarkıcı Güneş, ''Apple Music’in Yıldızı Parlayanlar Türkiye projesinin ilk sanatçısı olmak çok gurur verici” diyerek hislerini ifade ediyor. "Apple Music’in yeni müzisyenlere, geleceğin starlarına böyle bir önem vermesi göğüs kabartıcı. Beni de desteklemeleri ayrıca benim için inanılmaz bir his ve heyecan verici. Bu projenin bir parçası olduğum için çok mutluyum!’’ sözleriyle de Yıldızı Parlayanlar programının müzik sektöründe ne kadar önemli bir konuma sahip olduğunun altını çiziyor.

Apple Music
Yıldızı Parlayanlar
Güneş
Benzer İçerikler
Lifestyle Yıldızı parlayanlar: Güneş Apple Music, Yıldızı Parlayanlar programı ile yükselen yetenekleri gün yüzüne çıkarıyor.
02.08.2021
Lifestyle 2021 IPPAWARDS kazananları Her yıl düzenlenen iPhone Fotoğraf Ödülleri’nin bu yıl kazananları karşınızda!
29.07.2021
Lifestyle Yeni IPhone ailesi IPhone 13, bu yılın son aylarına yakın tanıtılacak olmasına rağmen Weibo üzerinden telefon hakkında yeni görseller sızdırıldı.
01.07.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Dijital etkinlik planlayıcısı: Bolomio Kusursuz bir düğün hayal ederken işlerin tam tıkırında gitmesini istemek hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde bir yardıma ihtiyacınız olduğunda Bolomio imdadınıza yetişecek.
07.09.2021
Lifestyle #ALLtalks: Seçil Alkış 10:AM Shop'un kreatif direktörlüğünü yürüten Seçil Alkış, markanın eylül ayına özel çıkaracağı 'FLY ME' adındaki kolej ceketini ALL okuyucularıyla özel olarak paylaştı! Kemerlerinizi bağlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz!
31.08.2021
Lifestyle Lezzet içeren bir davet Keyifle bir araya gelinen bir buluşma ve keyifle deneyimlenen lezzetler. Atelier Gelarto’nun lezzet buluşmaları başlıyor.
26.08.2021