All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 03.08.2021 Yeşile bir adım daha Salih Devrim

Daha yeşil bir dünya için üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Six Senses Kocataş Mansions, sürdürülebilirlik fonunu Tema Vakfı’na bağışlıyor.

Doğamız, yuvamız, kalbimiz... Birçok sektör daha iyi bir dünya için yeni girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Doğayı korumayı ve karbon ayak izini minimize etmeyi kurumsal kimliğinin bir parçası olarak benimseyen Six Senses Kocataş Mansions ise ülkemizin içerisinde bulunduğu orman yangını felaketinde, geleceğimizi yeniden yeşillendirecek tohumları atmak üzere TEMA Vakfı’na destek oluyor. Global Six Senses markasının bir standardı olarak her otelin oda gelirinin %0.5’ini, su satışlarının ise %50’sini aktardığı sürdürülebilirlik fonu ile Six Senses markası dünya çapında sürdürülebilirlik çalışmalarına destek veriyor. 2019 Aralık ayında açılan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul da bu fonda biriken parayı TEMA vakfına bağışlayarak ülkemizin yeniden yeşillenmesine katkı sağlıyor.

Sürdürülebilirlik ve doğayı korumak konusunda global çapta çalışmalar yürüten Six Senses; Tema Vakfı’nın “Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz” kampanyasına destek olarak, tüm paydaşlarını ve misafirlerini de kampanyaya dahil olmaya davet ediyor. Siz de bu davete kulak vermek ister misiniz?

Son Eklenenler
Lifestyle Dijital etkinlik planlayıcısı: Bolomio Kusursuz bir düğün hayal ederken işlerin tam tıkırında gitmesini istemek hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin bile sizi strese soktuğu bu dönemde bir yardıma ihtiyacınız olduğunda Bolomio imdadınıza yetişecek.
07.09.2021
Lifestyle #ALLtalks: Seçil Alkış 10:AM Shop'un kreatif direktörlüğünü yürüten Seçil Alkış, markanın eylül ayına özel çıkaracağı 'FLY ME' adındaki kolej ceketini ALL okuyucularıyla özel olarak paylaştı! Kemerlerinizi bağlayın, uzun bir yolculuğa çıkıyoruz!
31.08.2021
Lifestyle Lezzet içeren bir davet Keyifle bir araya gelinen bir buluşma ve keyifle deneyimlenen lezzetler. Atelier Gelarto’nun lezzet buluşmaları başlıyor.
26.08.2021