All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 03.12.2020 Yeni yıla özel hediye Onur Özcan

Her yaş grubuna hitap eden mücevher markası Pandora, yeni yıl için müşterilerine özel bir hediye sunuyor.

Yeni yıl hediyeleri arasında mücevherler ve takılar vazgeçilmez arasında yer alır. Hepimiz en yakınlarımıza kalıcı hediyeler vermek isteriz. Bu noktada alternatiflerimiz bellidir. Charm bileziklerinden yüzüklere, kolyelerden küpelere birçok alternatifin bulunduğu Pandora, bir mücevher markası olarak her yaş grubuna hitap ediyor. İster partnerinize ister arkadaşınıza ya da küçük bir çocuğa… Her tarzda alternatiflerin yer aldığı tasarımlar sizleri bekliyor. Ünlü mücevher markasının bu sezonda bizlere özel bir sürprizi var. 4-13 Aralık tarihleri arasında Pandora mağazalarından yapılacak 1200 TL ve üzeri alışverişlerde 639 TL değerindeki sınırlı sayıda üretilen bangle bileklik Pandora’nın müşterilerine yeni yıl hediyesi olacak. Hem alışveriş yapıp hem de hediye almak istiyorsanız belirtilen tarihler arasında Pandora’yı ziyaret etmeyi unutmayın.

Pandora
Mücevher
Bangle
Charm
Benzer İçerikler
Lifestyle Yeni yıla özel hediye Her yaş grubuna hitap eden mücevher markası Pandora, yeni yıl için müşterilerine özel bir hediye sunuyor.
03.12.2020
Moda Star Wars x Pandora ile eğlenceli ihtişam Star Wars hayranları, Pandora'nın tasarımları ile hem Star Wars hem de mücevherlerin ışıltılı dünyasına giriyor.
05.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021