All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 25.12.2020 Yeni yıl hediyelerine özel paketleme önerileri Onur Özcan

Sevdiklerinize vereceğiniz yeni yıl hediyeleri için şık ve zarif paketleme önerileri sizlerle.

Birkaç gün sonra yılın en önemli günlerinden olan yılbaşını kutlayacağız. Bir gelenek halini alan hediyeleşme seremonisi ise her zamanki gibi gecenin en heyecanlı ve eğlenceli anlarından biri olacak. Sevdiklerimize hediyeler almak, düşünmek, düşünülmek… Aldığınız hediye kadar paketlemesinin de karşınızdakini ne kadar önemsediğinizi yansıttığını unutmayın. Alışveriş yaptığınız mağazalardan verilen hediye paketleri yerine yaratıcılığınızı kullanarak kendi ellerinizle süslediğiniz hediye kutularının sevdiklerinizi daha da mutlu edeceğinden eminiz. Yeni yıl ruhunu taçlandıran bu ritüel için öne çıkan 10 paketleme önerilerisine yakından bakalım.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Yılbaşı
Christmas
Hediye
Instagram
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021