All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 25.06.2020 Yeni yapım: Vakıf Yunus Başaran

Geçtiğimiz günlerde ilk dijital WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) 2020’yi gerçekleştiren Apple, etkinlik esnasında sabırsızlıkla beklediğimiz yeni orijinal Apple TV+ yapımının ilk fragmanını da yayınladı.

Apple’ın her yıl yazılımsal yeniliklerini ve sunduğu hizmetleri gördüğümüz WWDC etkinliği, birbirinden ilginç özellikler ile hepimizi ekran başına kitledi. iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 ve macOS Big Sur sürümleri esnasında Apple TV+’da yer alacak yeni bilimkurgu dizisi Foundation’ın da sinematik fragmanını görme şansına eriştik. 

Henüz ülkemizde resmi olarak yayın hayatına başlamayan Apple TV+’ın şimdiden meraklıları oluştu. Foundation fragmanının yayınlanmasından hemen sonra ise ülkemizdeki Apple aşıklarının tüm dikkatleri bu diziye çevrildi. 

Bilimkurgu yazarı Isaac Asimov’un ödüllü romanlarına dayanan, dilimize ise Vakıf olarak çevirebileceğimiz yeni yapımın konusu ise şöyle; galaktik imparatorluğun çöküşü sırasında insanlığı kurtarmak, medeniyeti yeniden inşa etmek için sürgün edilmiş bir grubun hikayesi. Hari Seldon rolünde SAG ödüllü ve Emmy adaylığı olan Jared Harris, Day Kardeş olarak Lee Pace, Gaal rolünde Lou Llobell, Salvor rolünde Leah Harvey, Demerzel rolünde Laura Birn, Dusk Kardeş rolünde Terrence Mann ve Dawn Kardeş rolünde Cassian Bilton’ın yer aldığı Foundation (Vakıf) 2021 yılında platforma gelecek. 

Apple
Apple TV+
Foundation
Jared Harris
Benzer İçerikler
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Lifestyle Apple Music harekete geçiriyor Apple Music, sporla iç içe yaşayan isimlerle birlikte yeni müzik listeleri oluşturuyor.
02.02.2021
Lifestyle Değişim zamanı 2021 ile birlikte alınan yeni kararlar, arzulanan yeni başlangıçlar çok da uzak değil. Yalnızca birkaç uygulama uzağınızda. Sizler için hazırladığımız uygulama seçkisi ile artık her şey çok daha kolay olacak.
28.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021