All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 25.06.2020 Yeni yapım: Vakıf Yunus Başaran

Geçtiğimiz günlerde ilk dijital WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) 2020’yi gerçekleştiren Apple, etkinlik esnasında sabırsızlıkla beklediğimiz yeni orijinal Apple TV+ yapımının ilk fragmanını da yayınladı.

Apple’ın her yıl yazılımsal yeniliklerini ve sunduğu hizmetleri gördüğümüz WWDC etkinliği, birbirinden ilginç özellikler ile hepimizi ekran başına kitledi. iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 ve macOS Big Sur sürümleri esnasında Apple TV+’da yer alacak yeni bilimkurgu dizisi Foundation’ın da sinematik fragmanını görme şansına eriştik. 

Henüz ülkemizde resmi olarak yayın hayatına başlamayan Apple TV+’ın şimdiden meraklıları oluştu. Foundation fragmanının yayınlanmasından hemen sonra ise ülkemizdeki Apple aşıklarının tüm dikkatleri bu diziye çevrildi. 

Bilimkurgu yazarı Isaac Asimov’un ödüllü romanlarına dayanan, dilimize ise Vakıf olarak çevirebileceğimiz yeni yapımın konusu ise şöyle; galaktik imparatorluğun çöküşü sırasında insanlığı kurtarmak, medeniyeti yeniden inşa etmek için sürgün edilmiş bir grubun hikayesi. Hari Seldon rolünde SAG ödüllü ve Emmy adaylığı olan Jared Harris, Day Kardeş olarak Lee Pace, Gaal rolünde Lou Llobell, Salvor rolünde Leah Harvey, Demerzel rolünde Laura Birn, Dusk Kardeş rolünde Terrence Mann ve Dawn Kardeş rolünde Cassian Bilton’ın yer aldığı Foundation (Vakıf) 2021 yılında platforma gelecek. 

Apple
Apple TV+
Foundation
Jared Harris
Benzer İçerikler
Lifestyle Yeni iPhone’ların geleceği tarih Geçtiğimiz aylarda tanıtılıp Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde ön siparişe açılan ve saatler içerisinde tükenen iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ailesi çok yakında Türkiye’de.
26.11.2020
Lifestyle Söz yerli sanatçılarda! Popülerliği günden güne artan Apple Music’ten yeni sanatçılara alkışlanacak destek.
19.11.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Yılın kelimesi belirlendi
03.12.2020
Lifestyle 2020'nin yükselen yıldızları Forbes, bu yıl öne çıkan ve başarılarıyla geleceğe ışık tutan genç isimleri açıklıyor.
02.12.2020
Lifestyle Her şey çocuklar için Oyuncu Bensu Soral, SosyalBen Vakfı ile harika bir projeye imza atıyor.
01.12.2020