All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 25.06.2020 Yeni yapım: Vakıf Yunus Başaran

Geçtiğimiz günlerde ilk dijital WWDC (Dünya Geliştiriciler Konferansı) 2020’yi gerçekleştiren Apple, etkinlik esnasında sabırsızlıkla beklediğimiz yeni orijinal Apple TV+ yapımının ilk fragmanını da yayınladı.

Apple’ın her yıl yazılımsal yeniliklerini ve sunduğu hizmetleri gördüğümüz WWDC etkinliği, birbirinden ilginç özellikler ile hepimizi ekran başına kitledi. iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14 ve macOS Big Sur sürümleri esnasında Apple TV+’da yer alacak yeni bilimkurgu dizisi Foundation’ın da sinematik fragmanını görme şansına eriştik. 

Henüz ülkemizde resmi olarak yayın hayatına başlamayan Apple TV+’ın şimdiden meraklıları oluştu. Foundation fragmanının yayınlanmasından hemen sonra ise ülkemizdeki Apple aşıklarının tüm dikkatleri bu diziye çevrildi. 

Bilimkurgu yazarı Isaac Asimov’un ödüllü romanlarına dayanan, dilimize ise Vakıf olarak çevirebileceğimiz yeni yapımın konusu ise şöyle; galaktik imparatorluğun çöküşü sırasında insanlığı kurtarmak, medeniyeti yeniden inşa etmek için sürgün edilmiş bir grubun hikayesi. Hari Seldon rolünde SAG ödüllü ve Emmy adaylığı olan Jared Harris, Day Kardeş olarak Lee Pace, Gaal rolünde Lou Llobell, Salvor rolünde Leah Harvey, Demerzel rolünde Laura Birn, Dusk Kardeş rolünde Terrence Mann ve Dawn Kardeş rolünde Cassian Bilton’ın yer aldığı Foundation (Vakıf) 2021 yılında platforma gelecek. 

Apple
Apple TV+
Foundation
Jared Harris
Benzer İçerikler
Lifestyle Apple’ın mavi detayları Apple’ın büyük etkinliği gerçekleşti.
15.09.2020
Lifestyle Bir cihazdan sanat eserine İstanbul sokaklarında iPhone fotoğrafları sergilendi.
08.09.2020
Lifestyle Yaz Notaları’yla hareketlenelim Apple Music kullanıcılarının sevdiği müzik listelerine bir yenisi eklendi; Yaz Notaları.
29.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Televizyonun Oscar’ı 20 Eylül akşamı gerçekleşen 72. Emmy Ödül Töreni’nde ödüller sahiplerini buldu ama gecenin asıl kazananı Zendaya oldu.
21.09.2020
Lifestyle SavagexFenty vol.2 geliyor! Rihanna, Savage X Fenty Sonbahar-Kış 2020 koleksiyonunu özel isimlerin katılımıyla tanıtacak.
18.09.2020
Lifestyle Bu yıl maraton evde adidas ve Spor İstanbul ortaklığıyla Türkiye’nin ilk sanal maratonuna hazır olun!
18.09.2020