All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 26.11.2020 Yeni iPhone’ların geleceği tarih Yunus Başaran

Geçtiğimiz aylarda tanıtılıp Amerika Birleşik Devletleri gibi bazı ülkelerde ön siparişe açılan ve saatler içerisinde tükenen iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ailesi çok yakında Türkiye’de.

Bir akıllı telefondaki en iyi çipe sahip ve ilk 5G özellikli iPhone olma gibi özellikleri ile öne çıkan Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ve iPhone 12 Pro aileleri, tanıtıldığı günden sonra tüm haber kanallarında konu oldu. Gelişmiş kamera özellikleri, ekran çözünürlüğü, hız rekorları kıran 5G bağlantısı gibi özellikleri anlattığımız haberi görmek için buraya tıklayınız. 

Gelelim asıl konumuza. Yeni tasarım diliyle ve yepyeni özellikleriyle iPhone 12 ve iPhone 12 Pro 27 Kasım’da ön siparişe açılıp 4 Aralık’ta sizlerle olmaya hazırlanıyor. Serinin en ilgi çeken yanından bahsedecek olursak kusursuza yakın görüntü kalitesi ve çözünürlüğü sunan ekranı diyebiliriz. Siyah, beyaz, yeşil, mavi ve (PRODUCT) RED renklerine sahip iPhone 12 Ceramic Shield ön yüzey, cam arka yüzey ve alüminyum çerçevelerle, grafik, gümüş, altın ve pasifik mavisi renklerine sahip iPhone 12 Pro Ceramic Shield ön yüzey, cam arka yüzey ve paslanmaz çelik çerçevelerle geliyor. Şu an için serinin en küçük cihazı iPhone 12 Mini ve büyük kardeş iPhone 12 Pro Max için bir tarih verilmedi. 

Yeni cihazlarla çekilmiş fotoğraflara galeriden ulaşabilirsiniz.

Bu rüya cihazlara ulaşmak için ise apple.com.tr/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Apple
iPhone 12
iPhone 12 mini
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 artık Türkiye’de
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone ile yönetmen siz olun Teknoloji dünyasının sunduğu olanaklar gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Akıllı telefonlar ile çekilen klipler ise müzik dünyasına ayrıcalık tanıyor.
31.03.2021
Lifestyle Fotoğraflarınızı süsleyin iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’in gelişmiş kamera sistemi 'nasıl iyi bir fotoğraf çekilir?' sorusunun yanıtlarını sizlere sunuyor.
26.02.2021
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021